Strefa Klienta

Zostań klientem ADI

Witamy w strefie klienta. W tym miejscu wypełnisz formularz, aby rozpocząć z nami współpracę, zarejestrujesz się, aby uzyskać dostęp do naszego sklepu internetowego.
 

 

Zostań naszym Klientem Zarejestruj się w ADI e-shop Zaloguj się w ADI e-shop

Zacznij tutaj, jeżeli chcesz z nami współpracować. Aby rozpocząć procedurę otwarcia konta nabywcy, pobierz Formularz Zgłoszeniowy, wypełnij go i prześlij w formie elektronicznej lub jako skan. Na podstawie  przekazanych informacji zostanie skonfigurowane Twoje konto w ADI. 

Zapisz plik, a następnie otwórz w programie Acrobat Reader.

Jeżeli chcesz wygodnie składać zamówienia w ADI w dowolnej chwili i z dowolnego miejsca, zarejestruj się
w naszym sklepie internetowym. 
Jeśli masz konto w naszym sklepie internetowym, zaloguj się teraz, aby uzyskać dostęp do cen produktów, promocji i wyprzedaży. Zapomniałeś hasła? Skorzystaj z opcji odzyskania dostępu.
Pobierz formularz Załóż konto Zaloguj się

 

Ofera promocyjna kierowana jest do firm zajmujących się instalacją systemów zabezpieczeń. Pełny dostęp do oferty tylko dla zalogowanych użytkowników.

Załóż konto Zaloguj się Zobacz wszystkie promocje
Ofera kierowana jest do firm zajmujących się instalacją systemów zabezpieczeń. Pełny dostęp do oferty tylko dla zalogowanych użytkowników.

Załóż konto Zaloguj się Zobacz wszystkie nowości
Oferta wyprzedaży kierowana jest do firm zajmujących się instalacją systemów zabezpieczeń. Towary w dziale „Wyprzedaż” są w pełni sprawne technicznie, kompletne oraz objęte gwarancją. Niektóre towary mogą mieć uszkodzone opakowania zewnętrzne lub posiadać opakowania zastępcze. Wszystkie podane ceny są cenami netto w PLN. W celu finalizacji zamówienia należy posiadać lub założyć konto w serwisie internetowym ADI.

Załóż konto Zaloguj się Zobacz wszystkie wyprzedaże