O firmie

ADI Global Distribution jest światowym liderem w dystrybucji produktów branży systemów zabezpieczeń (CCTV, Intrusion, Access Control, Fire), notowanym na Nowojorskiej Giełdzie. W Polsce ADI Global Distribution występuje pod nazwą rejestrową Ultrak Security Systems Sp. z o.o. i posiada ponad 20 letnie doświadczenie na krajowym rynku systemów zabezpieczeń.

Stawiamy do Państwa dyspozycji zespół doradców handlowych i wsparcia technicznego reprezentujący najwyższy poziom wiedzy i standardów w branży.

Zapraszamy Państwa do grona zadowolonych klientów.

Zespół ADI Global Distribution Polska

 

Ultrak Security Systems Sp. z o.o.
ul. Santocka 39
71-083 Szczecin
 
Sąd Rejonowy w Szczecinie
XVII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Nr KRS 0000021786
Nr NIP 725-10-01-093
REGON 470857802
Kapitał zakładowy 700 000,00 zł
 
 
 
Ofera promocyjna kierowana jest do firm zajmujących się instalacją systemów zabezpieczeń. Pełny dostęp do oferty tylko dla zalogowanych użytkowników.

Załóż konto Zaloguj się Zobacz wszystkie promocje
Ofera kierowana jest do firm zajmujących się instalacją systemów zabezpieczeń. Pełny dostęp do oferty tylko dla zalogowanych użytkowników.

Załóż konto Zaloguj się Zobacz wszystkie nowości
Oferta wyprzedaży kierowana jest do firm zajmujących się instalacją systemów zabezpieczeń. Towary w dziale „Wyprzedaż” są w pełni sprawne technicznie, kompletne oraz objęte gwarancją 18 miesięcy. Niektóre towary mogą mieć uszkodzone opakowania zewnętrzne lub posiadać opakowania zastępcze. Wszystkie podane ceny są cenami netto w PLN. W celu finalizacji zamówienia należy posiadać lub założyć konto w serwisie internetowym ADI.

Załóż konto Zaloguj się Zobacz wszystkie wyprzedaże