O firmie

ADI Global Distribution jest światowym liderem w dystrybucji produktów branży systemów zabezpieczeń (Telewizja przemysłowa, Systemy alarmowe, Kontrola dostępu, Systemy pożarowe), notowanym na Nowojorskiej Giełdzie. Jesteśmy jedynym dystrybutorem posiadającym w ofercie ponad 330.000 produktów oraz 250 marek z zakresu systemów bezpieczeństwa.

To nas wyróżnia:

  • 8 000 000+  Artykułów w magazynie
  • 330 000 Produktów w ofercie
  • 2 700+ Pracowników
  • 200+ Oddziałów na 5 kontynentach

W Polsce ADI Global Distribution występuje pod nazwą rejestrową Ultrak Security Systems Sp. z o.o. i posiada ponad 20 letnie doświadczenie na krajowym rynku systemów zabezpieczeń. Jesteśmy specjalistami do spraw bezpieczeństwa. Wierzymy, że najważniejsi są ludzie. Nasi pracownicy wykorzystują fachową wiedzę, aby z pasją dostarczać najlepsze rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa. Dzięki specjalistycznej wiedzy i doświadczeniu wspieramy naszych klientów na etapie pozyskania projektu oraz podczas instalacji. Posiadamy szeroką ofertę produktów dostępnych od ręki - do wysyłki lub odbioru w jednym z naszych 4 oddziałów.

Aby kupować online, załóż konto w naszym sklepie internetowym i kupuj online 24/7 na www.adiglobal.com/pl.

Naszym klientom oferujemy szeroki zakres bezpłatnych szkoleń, które pozwalają pogłębiać wiedzę, odkrywać nowe możliwości i być na bieżąco w zakresie najnowszych technologii.

Sprawdź aktualny kalendarz szkoleń.

Stawiamy do Państwa dyspozycji zespół doradców handlowych i wsparcia technicznego reprezentujący najwyższy poziom wiedzy i standardów w branży.

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać od nas informacje o atrakcyjnych promocjach i nowościach, zaproszenia na szkolenia oraz ciekawe wydarzenia.

Aby dowiedzieć się więcej na temat ADI, pobierz ulotkę informacyjną.

Zespół ADI Global Distribution Polska

Ultrak Security Systems Sp. z o.o.
ul. Santocka 39
71-083 Szczecin
 
Sąd Rejonowy w Szczecinie
XVII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Nr KRS 0000021786
Nr NIP 725-10-01-093
REGON 470857802
Kapitał zakładowy 700 000,00 zł
 
 
 
Ofera promocyjna kierowana jest do firm zajmujących się instalacją systemów zabezpieczeń. Pełny dostęp do oferty tylko dla zalogowanych użytkowników.

Załóż konto Zaloguj się Zobacz wszystkie promocje
Ofera kierowana jest do firm zajmujących się instalacją systemów zabezpieczeń. Pełny dostęp do oferty tylko dla zalogowanych użytkowników.

Załóż konto Zaloguj się Zobacz wszystkie nowości
Oferta wyprzedaży kierowana jest do firm zajmujących się instalacją systemów zabezpieczeń. Towary w dziale „Wyprzedaż” są w pełni sprawne technicznie, kompletne oraz objęte gwarancją. Niektóre towary mogą mieć uszkodzone opakowania zewnętrzne lub posiadać opakowania zastępcze. Wszystkie podane ceny są cenami netto w PLN. W celu finalizacji zamówienia należy posiadać lub założyć konto w serwisie internetowym ADI.

Załóż konto Zaloguj się Zobacz wszystkie wyprzedaże