Aktualności, imprezy, szkolenia

Hanwha Vision Seria A
Poznaj nową linię produktów CCTV od Hanwha Vision dedykowaną do małych  i średnich systemów. Seria A kamer i rejestratorów zapewnia znakomitą jakość obrazu, wygodę instalacji oraz intuicyjną obsługę. Szeroka dynamika przetworników kamer (120 dB) pozwala na poprawne odwzorowanie sceny w trudnych warunkach oświetleniowych. Rozdzielczość 4K UHD rejestratorów oferuje doskonałe zobrazowanie na monitorze. Wbudowana analityka wizyjna ułatwia detekcję zagrożeń i wspomaga pracę systemu m..
Turbo promocja Hikvision
KUPUJ w Turbo promocji i oszczędzaj 60%! Ilość produktów w promocji ograniczona. Oferta ważna do wyczerpania stanów magazynowych ADI.   ..
Kamery i rejestratory Hikvision w promocji z rabatem nawet 72%
Limitowana oferta na kamery i rejestratory Hikvision. Sprawdź listę produktów objętych wyprzedażą i kup w ADI e-shop lub skontaktuj się ze swoim Opiekunem Handlowym ADI.     ..
Super nagrody za zakupy Hikvision w ADI - NOWA EDYCJA
  Nowa edycja promocji z super nagrodami dla Ciebie.   Roboty sprzątające, wielofunkcyjne odkurzacze bezprzewodowe, wideorejestratory, bezprzewodowe dzwonki z wizjerem, dyski zewnętrzne, które na pewno polubisz.   Kupuj w ADI dowolne produkty Hikvision i odbieraj super nagrody.  Promocja ważna do 30.04.2024 lub do wyczerpania promocyjnej puli nagród.   ..
 Akademia ADI - wykaz szkoleń
Zapraszamy naszych klientów do udziału w szkoleniach przeznaczonych głównie dla instalatorów i projektantów. Aktualne tematy, ciekawe wykłady, ćwiczenia praktyczne. Wybierz temat szkolenia i zarejestruj się już dziś.     16-03-2024 16-04-2024 godz. 10:00 - 15:30 Kraków Kontrola dostępu Hikvision - szkolenie warsztatowe z zakresu kontroli dostę..
PROMOCJA MIESIĄCA
Marzec, kwiecień 2024 Zapraszamy do zapoznania się z najlepszymi promocjami i ofertami specjalnymi. Kliknij niżej i pobierz PDF (musisz być zalogowany). Pobierz ulotkę   ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE JUŻ DZIŚ: SZCZECIN » 91 485 40 60-69 » biuro.szczecin@adiglobal.com GDAŃSK » 797 887 921 » biuro.gdansk.pl@adiglobal.com WARSZAWA » 22 519 76 57/58 » biuro.wars..
Zrób zakupy w e-shop i zapłać 1% mniej!
  *Promocja jest adresowana wyłącznie do instalatorów systemów zabezpieczeń i obowiązuje do 30.04.2024. Promocja nie obejmuje produktów 2N Telecommunications, AXIS Communications, D+H, ELMES, EMU, Gorke, Honeywell, IFTER, Merawex, Milestone, Pulsar, Roger, Satel, SEAGATE, System Sensor, Vanderbilt, Western Digital, Xtralis. Promocja nie może być łączona z innymi promocjami i wyprzedażami.   ..
Ekonomiczne serie kamer Axis M20 i M30
  ..
Nowa seria kamer IP HIKVISION Smart Hybrid Light
  Poznaj nowy trend w systemach kamer       Przedstawiamy nową serię kamer IP Hikvision wyposażonych w technologię Smart Hybrid Light.   Jak sama nazwa wskazuje, kamery te wyposażone są w oświetlacz hybrydowy (światło podczerwone i światło białe). Kamera może w sposób ciągły wykorzystywać światło podczerwone lub białe lub sterować przełączaniem pomiędzy światłami za pomocą inteligentnej analizy wideo. W tym przypadku kamer..
Kontakt z Działem Wsparcia Technicznego ADI
    Dzięki jednemu, wspólnemu dla wszystkich kategorii produktowych numerowi kontaktowemu do naszego Działu Wsparcia Technicznego, dostęp do naszych Doradców Technicznych jest teraz łatwiejszy.   Dział Wsparcia Technicznego ADI   Kontakt telefoniczny: 22 152 04 36   Nasi Doradcy Techniczni są również dostępni mailowo pod podanymi poniżej adresami email dedykowanymi poszczególnym kategoriom produktowym.   Kontakt mailow..
Analiza wideo w służbie detekcji ruchu w Uniview
Ultra Motion Detection – analiza wideo w służbie detekcji ruchu w kamerach i rejestratorach Uniview Zaawansowana analiza wideo i detekcja ruchu Wraz ze wzrostem mocy obliczeniowej kamer IP i ogólnym rozwojem technologii cyfrowego przetwarzania sygnałów, w IP CCTV pojawiły się algorytmy analizy obrazu wychwytujące pewne zachowania ruchomych obiektów w kadrze widzenia kamery. Scenariusze analizy dostępne dziś w kamerach IP obejmują m.in. przekroczenie linii, detekcję intruza (..
Milestone XProtect - oprogramowanie do zarządzania monitoringiem wizyjnym
Milestone Kite™ Odkryj Milestone Kite™ - rozwiązanie wideomonitoringu bazujące na chmurze, które jest łatwe w użytkowaniu i pomaga chronić majątek i ludzi. Kite™ działa z ponad 6000 modelami kamer IP dostępnymi na rynku - możesz wykorzystać zainstalowane już kamery. Dowiedz się więcej>>> XProtect Rapid REVIEW z BriefCam Przewijasz, odtwarzasz. Przewijasz, odtwarzasz. Przewijasz odtwarzasz... I cały czas nie znalazłeś tego, ..
Nowa wersja Wisenet WAVE 5.0 od Hanwha Techwin
Nowa wersja Wisenet WAVE 5.0 od Hanwha Techwin   Hanwha Techwin Europe opublikowała Wisenet WAVE 5.0 - najnowszą wersję systemu zarządzania wideo (VMS). Ta nowa wersja została zaprojektowana jako bezpośrednia odpowiedź na coraz większą dostępność produktów wykorzystujących sztuczną inteligencję. Wisenet WAVE 5.0 koncentruje się na wykorzystaniu mocy analityki AI, bezpieczeństwa cybernetycznego, użyteczności systemu i nowych możliwości interaktywnych dla ..
Better Together - ujednolicona platforma bezpieczeństwa od AXIS
AXIS Site Designer AXIS Site Designer to bezpłatne narzędzie wspierające Cię przez cały proces sprzedaży i projektowania systemu bezpieczeństwa. Dokumentacja jest tworzona automatycznie wraz z propozycją sprzedaży. Możesz też wyeksportować swoje specyfikacje, aby automatycznie skonfigurować VMS. AXIS Camera Station AXIS Camera Station oferuje w pełni funkcjonalne zarządzanie wideo z łatwą integracją innych funkcji. Brak ukrytych kosztów i stand..
Dyski twarde do systemów monitorowania SkyHawk AI
Integralność, innowacje, integracja   Te 3 główne wartości tworzą podstawy wszystkich rozwiązań produktowych Seagate. Służą one powstaniu naszych produktów dla klientów, partnerów biznesowych, udziałowców i społeczności. Seagate to firma, która angażuje się jednakowo w sprawy ludzi i środowiska naturalnego, pamiętając o dostarczeniu najwyższej jakości produktów. Dostarczamy rozwiązania, które są niezbędne dla naszych klientów przy..
ACUSENSE 2.0 - nowa technologia od HIKVISION
ACUSENSE 2.0 - nowa technologia od HIKVISION Od wielu lat stosuje się detekcję ruchu do optymalizacji nagrywania i wzbudzania alarmów w systemie telewizji przemysłowej. Była ona dostępna już w analogowych rejestratorach i kartach przechwytujących (kompresujących) dla komputerów PC.   Mimo wielu prób ulepszania algorytmów detekcji ruchu w taki sposób, aby zwiększyć ich nieczułość na cykliczne ruchy obserwowane w scenie (np. kołyszące ..