Aktualności, imprezy, szkolenia

Nowa seria kamer IP HIKVISION Smart Hybrid Light
  Poznaj nowy trend w systemach kamer       Przedstawiamy nową serię kamer IP Hikvision wyposażonych w technologię Smart Hybrid Light.   Jak sama nazwa wskazuje, kamery te wyposażone są w oświetlacz hybrydowy (światło podczerwone i światło białe). Kamera może w sposób ciągły wykorzystywać światło podczerwone lub białe lub sterować przełączaniem pomiędzy światłami za pomocą inteligentnej analizy wideo. W tym przypadku kamer..
Kontakt z Działem Wsparcia Technicznego ADI
    Dzięki jednemu, wspólnemu dla wszystkich kategorii produktowych numerowi kontaktowemu do naszego Działu Wsparcia Technicznego, dostęp do naszych Doradców Technicznych jest teraz łatwiejszy.   Dział Wsparcia Technicznego ADI   Kontakt telefoniczny: 22 152 04 36   Nasi Doradcy Techniczni są również dostępni mailowo pod podanymi poniżej adresami email dedykowanymi poszczególnym kategoriom produktowym.   Kontakt mailow..
 Akademia ADI - wykaz szkoleń
Zapraszamy naszych klientów do udziału w szkoleniach przeznaczonych głównie dla instalatorów i projektantów. Aktualne tematy, ciekawe wykłady, ćwiczenia praktyczne. Wybierz temat szkolenia i zarejestruj się już dziś.     05-10-2023 05-10-2023 godz. 9:00 - 15:30 Szczecin Telewizja przemysłowa Systemy telewizji przemysłowej Hanwha Vision oraz oc..
Analiza wideo w służbie detekcji ruchu w Uniview
Ultra Motion Detection – analiza wideo w służbie detekcji ruchu w kamerach i rejestratorach Uniview Zaawansowana analiza wideo i detekcja ruchu Wraz ze wzrostem mocy obliczeniowej kamer IP i ogólnym rozwojem technologii cyfrowego przetwarzania sygnałów, w IP CCTV pojawiły się algorytmy analizy obrazu wychwytujące pewne zachowania ruchomych obiektów w kadrze widzenia kamery. Scenariusze analizy dostępne dziś w kamerach IP obejmują m.in. przekroczenie linii, detekcję intruza (..
Milestone XProtect - oprogramowanie do zarządzania monitoringiem wizyjnym
Milestone Kite™ Odkryj Milestone Kite™ - rozwiązanie wideomonitoringu bazujące na chmurze, które jest łatwe w użytkowaniu i pomaga chronić majątek i ludzi. Kite™ działa z ponad 6000 modelami kamer IP dostępnymi na rynku - możesz wykorzystać zainstalowane już kamery. Dowiedz się więcej>>> XProtect Rapid REVIEW z BriefCam Przewijasz, odtwarzasz. Przewijasz, odtwarzasz. Przewijasz odtwarzasz... I cały czas nie znalazłeś tego, ..
Nowa wersja Wisenet WAVE 5.0 od Hanwha Techwin
Nowa wersja Wisenet WAVE 5.0 od Hanwha Techwin   Hanwha Techwin Europe opublikowała Wisenet WAVE 5.0 - najnowszą wersję systemu zarządzania wideo (VMS). Ta nowa wersja została zaprojektowana jako bezpośrednia odpowiedź na coraz większą dostępność produktów wykorzystujących sztuczną inteligencję. Wisenet WAVE 5.0 koncentruje się na wykorzystaniu mocy analityki AI, bezpieczeństwa cybernetycznego, użyteczności systemu i nowych możliwości interaktywnych dla ..
Better Together - ujednolicona platforma bezpieczeństwa od AXIS
AXIS Site Designer AXIS Site Designer to bezpłatne narzędzie wspierające Cię przez cały proces sprzedaży i projektowania systemu bezpieczeństwa. Dokumentacja jest tworzona automatycznie wraz z propozycją sprzedaży. Możesz też wyeksportować swoje specyfikacje, aby automatycznie skonfigurować VMS. AXIS Camera Station AXIS Camera Station oferuje w pełni funkcjonalne zarządzanie wideo z łatwą integracją innych funkcji. Brak ukrytych kosztów i stand..
Dyski twarde do systemów monitorowania SkyHawk AI
Integralność, innowacje, integracja   Te 3 główne wartości tworzą podstawy wszystkich rozwiązań produktowych Seagate. Służą one powstaniu naszych produktów dla klientów, partnerów biznesowych, udziałowców i społeczności. Seagate to firma, która angażuje się jednakowo w sprawy ludzi i środowiska naturalnego, pamiętając o dostarczeniu najwyższej jakości produktów. Dostarczamy rozwiązania, które są niezbędne dla naszych klientów przy..
ACUSENSE 2.0 - nowa technologia od HIKVISION
ACUSENSE 2.0 - nowa technologia od HIKVISION Od wielu lat stosuje się detekcję ruchu do optymalizacji nagrywania i wzbudzania alarmów w systemie telewizji przemysłowej. Była ona dostępna już w analogowych rejestratorach i kartach przechwytujących (kompresujących) dla komputerów PC.   Mimo wielu prób ulepszania algorytmów detekcji ruchu w taki sposób, aby zwiększyć ich nieczułość na cykliczne ruchy obserwowane w scenie (np. kołyszące ..
Jak zmienić konto HikConnect do którego przypisane jest urządzenie HIKVISION?
Hik-Connect jest wygodnym sposobem dostępu zdalnego do urządzeń HIKVISION z wykorzystaniem połączenia P2P. Czasem zdarza się, że zmienia się właściciel urządzenia lub urządzenie powinno przestać być dostępne dla określonej osoby. W tym celu trzeba trwale odłączyć urządzenie od konta Hik-Connect. Zapraszamy do zapoznania się z materiałem wideo przygotowanymi przez HIKVISION Poland omawiającym wszystkie metody zmiany konta Hik-Connect, do którego przypisane jest urządzenia HIKVISION. Kl..
Jak zresetować hasło administratora w urządzeniach HIKVISION?
Zapomniane hasło dostępowe to jedna z najczęściej spotykanych "kwestii technicznych" związanych z użytkowaniem urządzeń IT. Zawodność ludzkiej pamięci i wysokie wymagania stawiane złożoności haseł użytkownika czy administratora urządzenia powodują czasem powstanie palącego problemu, zwłaszcza w sytuacji, gdy wymagany jest nagły dostęp do nagrań w systemie. Urządzenia HIKVISION wspierają szereg dróg resetu hasła administratora, przy czym ze względu na wrażliwość systemów zabezpieczenia tec..
Zrób zakupy w e-shop i zapłać 1% mniej!
  *Promocja jest adresowana wyłącznie do instalatorów systemów zabezpieczeń i obowiązuje do 31.10.2023. Promocja nie obejmuje produktów 2N Telecommunications, AXIS Communications, D+H, ELMES, EMU, Gorke, Honeywell, IFTER, Merawex, Milestone, Pulsar, Roger, Satel, SEAGATE, System Sensor, Vanderbilt, Western Digital, Xtralis. Promocja nie może być łączona z innymi promocjami i wyprzedażami.   ..
Nowe kable i akcesoria CCTV w ofercie W BOX
Już od 20 kwietnia 2020r. w ofercie ADI znajdują się nowe elementy przydatne w budowie i konserwacji systemów CCTV i IP CCTV: Nowe kable HDMI od 1 do 15 metrów zgodne z 4K@60Hz, HDMI 2.0 Patchcordy UTP kat. 5E i 6 o długości od 0,5 do 5 metrów Testery kabli sieciowych i narzędzia do przygotowania wtyków i gniazd sieciowych Wtyki RJ45 kat. 5E i 6, osłonki wtyków Konwertery sygnału wideo HD A..
WAŻNE - INFORMACJA ADI NA TEMAT COVID-19
25.03.2020 Drodzy Klienci, W tych trudnych dniach cały czas działamy – również wszystkie nasze oddziały - i obsługujemy naszych klientów. Jednak bezpieczeństwo naszych pracowników i klientów pozostaje naszym najwyższym priorytetem, dlatego proponujemy alternatywne sposoby współpracy, aby w jak największym stopniu wspierać ciągłość biznesową.  Składanie zamówień online (www.adiglobal.pl) lub telefonicznie pod numerem (91) 485 40 60-68.  Dostawa zamówień bezpośre..
PROMOCJA MIESIĄCA
Wrzesień, październik 2023 Zapraszamy do zapoznania się z najlepszymi promocjami i ofertami specjalnymi. Kliknij niżej i pobierz PDF (musisz być zalogowany). Pobierz ulotkę   ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE JUŻ DZIŚ: SZCZECIN » 91 485 40 60-69 » biuro.szczecin@adiglobal.com GDAŃSK » 797 887 921 » biuro.gdansk.pl@adiglobal.com WARSZAWA » 22 519 76 57/58 » biuro..
Wycofanie modułów XP95 z obrotu
SYMBOL PRODUKTU WYCOFANEGO OPIS PRODUKTU WYCOFANEGO SYMBOL ZAMIENNIKA OPIS ZAMIENNIKA 55000-841APO Moduł XP95 1 wejście nadzorowane SA4700-100APO Moduł Soteria 1 wejście 55000-843APO Moduł XP95 1 wejście nadzorowa..