Aktualności, imprezy, szkolenia

 Akademia ADI - wykaz szkoleń
Zapraszamy naszych klientów do udziału w szkoleniach przeznaczonych głównie dla instalatorów i projektantów. Aktualne tematy, ciekawe wykłady, ćwiczenia praktyczne. Wybierz temat szkolenia i zarejestruj się już dziś.     29-06-2022 29-06-2022 godz. 9:30 Webinar Systemy pożarowe Cerberus PRO - programowanie, instalacja i konserwacja systemu sygnalizacj..
PROMOCJA HIKVISION – #instalujehikvision i wygrywam!
Zapraszamy do udziału w promocji firmy HIKVISION "#instalujehikvision i wygrywam!". Za zakupy urządzeń z cennika dystrybucyjnego dokonywane między 20.04.2022 a 30.06.2022 można otrzymać bony podarunkowe do zrealizowania w serwisie Allegro lub na stacjach ORLEN. Promocja jest skierowana do firm będących już partnerami HIKVISION - uczestników programu DPP. W promocji "#instalujehikvision i wygrywam!" mog..
Vanderbilt dostarcza techniczne zabezpieczenia obiektów odporne na zaawansowane cyberataki.
SPC Connect – bezpieczne zarządzanie centralami alarmowymi. SPC Connect to rozwiązanie oparte na chmurze Microsoft Azure i zaprojektowane do zdalnego monitorowania, zarządzania i obsługi wielu systemów alarmowych SPC z dowolnego miejsca. Wszystkie połączenia są szyfrowane pomiędzy centralami              i serwerami chmurowymi przez AES256 oraz CBC,        a komunikacja pomiędzy centralami i przeglądarką siecio..
Dyski twarde do systemów monitorowania SkyHawk AI
Integralność, innowacje, integracja   Te 3 główne wartości tworzą podstawy wszystkich rozwiązań produktowych Seagate. Służą one powstaniu naszych produktów dla klientów, partnerów biznesowych, udziałowców i społeczności. Seagate to firma, która angażuje się jednakowo w sprawy ludzi i środowiska naturalnego, pamiętając o dostarczeniu najwyższej jakości produktów. Dostarczamy rozwiązania, które są niezbędne dla naszych klientów przy..
Produkty Hanwha Techwin zgodne z NDAA 2018
Co to jest NDAA? NDAA (National Defence Autorization Act – Ustawa Autoryzująca Wydatki Departamentu Obrony USA) jest cykliczną regulacją prawną uchwalana przez Kongres USA i zatwierdzaną przez Prezydenta USA. Co roku przygotowanemu budżetowi DoD (Department of Defence) towarzyszy ww. ustawa zobowiązująca to ministerstwo i inne instytucje federalne USA do podjęcia określonych działań, zobowiązań i decyzji. W 2018 roku zespół kierowany przez nieżyjącego już senatora USA Johna S. McCaina..
ACUSENSE 2.0 - nowa technologia od HIKVISION
ACUSENSE 2.0 - nowa technologia od HIKVISION Od wielu lat stosuje się detekcję ruchu do optymalizacji nagrywania i wzbudzania alarmów w systemie telewizji przemysłowej. Była ona dostępna już w analogowych rejestratorach i kartach przechwytujących (kompresujących) dla komputerów PC.   Mimo wielu prób ulepszania algorytmów detekcji ruchu w taki sposób, aby zwiększyć ich nieczułość na cykliczne ruchy obserwowane w scenie (np. kołyszące ..
Promocja ADI - Kupuj produkty Hikvision i  zgarniaj wakacyjne upominki
      Teraz, kupując produkty Hikvision w ADI masz szansę otrzymać atrakcyjne nagrody, dzięki którym przyjemnie spędzisz wakacje. Sprawdź Regulamin i weź udział w Promocji.      Pułap Nagroda PUŁAP 1: Za zakupy produktów Hikvision o łącznej wartości co najmniej 1.000 zł netto                           ..
Rozwiązanie Axis end-to-end
Projektowanie systemów bezpieczeństwa AXIS Site Designer ułatwia projektowanie systemów bezpieczeństwa. Oprócz prostego doboru produktów i akcesoriów do specyfikacji projektu, możesz również eksportować ustawienia kamer i innych urządzeń całego systemu bezpieczeństwa z online i importować je do AXIS Camera Station (rozwiązania VMS od Axis). Axis Camera Station AXIS Camera Station umożliwia zarządzanie znacznie większej ilości urządzeń niż tylko..
Jak zmienić konto HikConnect do którego przypisane jest urządzenie HIKVISION?
Hik-Connect jest wygodnym sposobem dostępu zdalnego do urządzeń HIKVISION z wykorzystaniem połączenia P2P. Czasem zdarza się, że zmienia się właściciel urządzenia lub urządzenie powinno przestać być dostępne dla określonej osoby. W tym celu trzeba trwale odłączyć urządzenie od konta Hik-Connect. Zapraszamy do zapoznania się z materiałem wideo przygotowanymi przez HIKVISION Poland omawiającym wszystkie metody zmiany konta Hik-Connect, do którego przypisane jest urządzenia HIKVISION. Kl..
Jak zresetować hasło administratora w urządzeniach HIKVISION?
Zapomniane hasło dostępowe to jedna z najczęściej spotykanych "kwestii technicznych" związanych z użytkowaniem urządzeń IT. Zawodność ludzkiej pamięci i wysokie wymagania stawiane złożoności haseł użytkownika czy administratora urządzenia powodują czasem powstanie palącego problemu, zwłaszcza w sytuacji, gdy wymagany jest nagły dostęp do nagrań w systemie. Urządzenia HIKVISION wspierają szereg dróg resetu hasła administratora, przy czym ze względu na wrażliwość systemów zabezpieczenia tec..
Promocyjne ceny w ADI – zrób zakupy w e-shop i zapłać 1% mniej!
*Promocja jest adresowana wyłącznie do instalatorów systemów zabezpieczeń. Promocja nie obejmuje produktów Merawex, D+H, Western Digital, Seagate, Axis, Milestone, Elmes, Gorke, Satel, Pulsar, Emu, 2N, Roger, IFTER, Vanderbilt, Honeywell, Xtralis i System Sensor. Nie może być łączona z innymi promocjami i wyprzedażami.   ..
Nowe kable i akcesoria CCTV w ofercie W BOX
Już od 20 kwietnia 2020r. w ofercie ADI znajdują się nowe elementy przydatne w budowie i konserwacji systemów CCTV i IP CCTV: Nowe kable HDMI od 1 do 15 metrów zgodne z 4K@60Hz, HDMI 2.0 Patchcordy UTP kat. 5E i 6 o długości od 0,5 do 5 metrów Testery kabli sieciowych i narzędzia do przygotowania wtyków i gniazd sieciowych Wtyki RJ45 kat. 5E i 6, osłonki wtyków Konwertery sygnału wideo HD A..
WAŻNE - INFORMACJA ADI NA TEMAT COVID-19
25.03.2020 Drodzy Klienci, W tych trudnych dniach cały czas działamy – również wszystkie nasze oddziały - i obsługujemy naszych klientów. Jednak bezpieczeństwo naszych pracowników i klientów pozostaje naszym najwyższym priorytetem, dlatego proponujemy alternatywne sposoby współpracy, aby w jak największym stopniu wspierać ciągłość biznesową.  Składanie zamówień online (www.adiglobal.pl) lub telefonicznie pod numerem (91) 485 40 60-68.  Dostawa zamówień bezpośre..
Promocja miesiąca
Oferta maj, czerwiec 2022 Zapraszamy do zapoznania się z najlepszymi promocjami i ofertami specjalnymi. Kliknij niżej i pobierz PDF (musisz być zalogowany). Pobierz gazetkę   ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE JUŻ DZIŚ: SZCZECIN » 91 485 40 60-69 » biuro.szczecin@adiglobal.com GDAŃSK » 58 785 62 94» biuro.gdansk.pl@adiglobal.com WARSZAWA » 22 519 76 57/58 » biuro.warszawa...
Wycofanie modułów XP95 z obrotu
SYMBOL PRODUKTU WYCOFANEGO OPIS PRODUKTU WYCOFANEGO SYMBOL ZAMIENNIKA OPIS ZAMIENNIKA 55000-841APO Moduł XP95 1 wejście nadzorowane SA4700-100APO Moduł Soteria 1 wejście 55000-843APO Moduł XP95 1 wejście nadzorowa..
Centrale pożarowe Advanced seria Mx Pro 5
Adresowalne centrale sygnalizacji pożarowej Advanced z serii Mx Pro 5 MxPro 5 jest rozwiązaniem firmy Advanced, bazującym na 14-letnim doświadczeniu. Advanced jest liderem rynku adresowalnych central pożarowych w Wielkiej Brytanii. Rodzina central pożarowych MxPro 5 obejmuje centrale od 1 do 8 pętli. Obsługiwany protokół to Apollo Xp95 oraz Discovery.   Przewidywane jest również wsparcie dla nowych protokołów A..