Dyski twarde do systemów monitorowania SkyHawk AI
Integralność, innowacje, integracja
 
Te 3 główne wartości tworzą podstawy wszystkich rozwiązań produktowych Seagate. Służą one
powstaniu naszych produktów dla klientów, partnerów biznesowych, udziałowców i społeczności. Seagate to firma, która angażuje się jednakowo w sprawy ludzi
i środowiska naturalnego, pamiętając o dostarczeniu najwyższej jakości produktów. Dostarczamy rozwiązania, które są niezbędne dla naszych klientów przy jednoczesnym zaangażowaniu w promowanie równości w miejscu pracy i gwarancji tego, by nasi pracownicy czuli się bezpieczni, wartościowi
i szanowani.
 


Jakość i niezawodność produktów Seagate

Od ponad 40 lat Seagate jest liderem w branży pamięci masowej danych. Dzięki temu masz pewność, że nasze produkty są niezawodne. Zanim trafią na rynek są poddawane ponad 160 rygorystycznym testom jakości. Co roku testujemy setki prototypów, tylko garstka z nich trafia finalnie do produkcji. W trakcie
6-tygodniowych testów sprawdzamy awaryjność naszych produktów, wytrzymałość w wysokiej temperaturze, napięcie, odporność na wstrząsy, itp. Przetestowanie 20 tysięcy dysków w fazie opracowywania produktu zajmuje około 5 milionów godzin. Dopiero wtedy pomysły będą mogły być przeniesione do fazy produkcji.
 
 
 
 
 


Rescue Data Recovery Services

Wiemy, że produkt to tylko część tego, co kupuje klient. Nawet najlepsze rozwiązania technologiczne wymagają wsparcia i zabezpieczenia na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń. Dzięki naszej usłudze odzyskiwania danych masz 100% pewność bezpieczeństwa korzystania z naszych produktów -        w sytuacji utraty danych z powodu uszkodzeń mechanicznych, wypadków czy katastrof naturalnych. Możemy pochwalić się najwyższą w branży skutecznością 95% w zakresie wewnętrznego odzyskiwania danych z dysków SSD i HDD.                                                                                                                DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>>   
 

Dlaczego dyski twarde Seagate SkyHawk AI? 

Projektując dyski SkyHawk AI musieliśmy założyć najwyższe całodobowe obciążenia - dlatego nasze produkty zostały zaprojektowane dla systemów wideo, zapewniając bezpieczeństwo w zastosowaniach systemów DVR
i NVR. 
 
SkyHawk AI to dyski wykorzystujące oprogramowanie ImagePerfect AI, zapobiegające utracie klatek, mogące obsłużyć do 64 kamer HD i 32 dodatkowe strumienie AI. Niezawodność dysków SkyHawk AI to m.in. zapewnienie obciążenia na poziomie 550 TB/rocznie. 
 
Dzięki testom dysków SkyHawk AI Seagate dajemy gwarancję bezawaryjnej pracy przez 2 miliony godzin, dlatego nasze produkty stanowią rozwiązanie na lata. 
 
Analiza wideo stanowi podstawę w usługach z zakresu systemów monitoringu. Klient musi mieć pewność, że jego dane są bezpieczne, niezależnie od nieprzewidzianych okoliczności. Dlatego wszystkie dyski SkyHawk AI zawierają oprogramowanie SkyHawk Health Management (SHM), zapewniające stały monitoring danych i działania na wypadek konieczności ich odzyskania. Dzięki temu otrzymujesz 3-letnią gwarancję odzyskiwania danych Rescue. 
 
 


                                                     Produkty SkyHawk AI
 

 
ST10000VE0008
Dysk twardy 10TB

 Kup tutaj 

 
ST8000VE000
Twardy dysk 8TB

 Kup tutaj 
 
 

Standardowy rozmiar 3.5 cala
Dyski w rozmiarze 3,5 cala są relatywnie duże i wymagają dodatkowego zasilania. Jednak ich niekwestionowanym atutem jest atrakcyjna cena oraz wysoka wydajność. Wybierz wysokiej klasy urządzenie i ciesz się ponadprzeciętną funkcjonalnością każdego dnia.

Uniwersalne złącze SATA III
Cechą charakterystyczną interfejsu SATA 3 jest maksymalna przepustowość rzędu 6 Gbit/s. Klienci zawsze mogą liczyć na efektywną pracę przy zróżnicowanych zadaniach oraz wydajność na najwyższym poziomie.

Błyskawiczny dostęp danych - pamięć podręczna 256 MB
Dysk do serwera z pamięcią podręczną na poziomie 256 MB to doskonała propozycja dla klientów, którzy zawsze poszukują nowoczesnych rozwiązań. Taki nośnik zapewni błyskawiczny dostęp do niezbędnych danych bez żadnych opóźnień.

Niemal niezniszczalny dysk, wytrzyma ponad 2 miliony godzin ciągłej pracy
Nominalny czas pracy to bardzo istotny element specyfikacji technicznej. Na ten aspekt powinni zwrócić uwagę najbardziej wymagający klienci.

Najnowsza technologia CMR
Dysk twardy z technologią konwencjonalnego zapisu magnetycznego (CMR) sprawdzi się znakomicie na pokładzie wielu domowych czy biurowych komputerów, gdzie              liczy się przede wszystkim szybkość zapisu danych.

Dowiedz się więcej

3,5 zettabajtów - tyle Seagate dostarczył
na swoich urządzeniach przez 40 lat funkcjonowania na rynku. Seagate jest liderem w branży dostawców rozwiązań pamięci masowej. 
Skorzystaj ze wsparcia technicznego SkyHawk AI Seagate, dowiedz się jakie narzędzia będą pomocne przy produktach SkyHawk i zapoznaj się z Seagate Partner Program, umożliwiającym partnerom testowanie, ocenę, zatwierdzenie i sprzedaż swoich rozwiązań jako uzupełnienia dla produktów i usług Seagate. 
 
Wsparcie techniczne SkyHawk AI

Potrzebujesz wsparcia w obszarze produktów SkyHawk? Znajdziesz tu pełną dokumentację produktową, instrukcje obsługi i wsparcie we wdrożeniu. Możesz też pobrać dodatkowe narzędzia i oprogramowanie, które wesprze działanie dysków SkyHawk. SeaTools to narzędzie do szybkiej diagnostyki Twojego dysku. Dzięki kreatorom DiscWizard przejdziesz szybko cały proces tworzenia i formatowania partycji oraz kopii zapasowych. Z kolei SeaTools Bootable to narzędzie do tworzenia rozruchowego dysku USB. 

Poznaj narzędzia Seagate
Seagate Partner Program 

Dołącz do programu partnerskiego Seagate. Dzięki temu będziesz mógł wziąć udział w licznych certyfikowanych szkoleniach a także nawiążesz kontakty biznesowe z innymi profesjonalistami. Seagate Partner Program to też możliwość dotarcia do nowych klientów, stałe wsparcie marketingowe Seagate w postaci bazy wiedzy, przewodników sprzedaży, informacji o konkurencji czy funduszy MDF. To także możliwość rejestracji okazji sprzedażowych i otrzymania dedykowanych ofert. 

Zostań Partnerem Seagate
Raporty i opracowania biznesowe

Wykorzystaj dane i raporty Seagate w swojej codziennej pracy. Dowiedz się jak wygląda świat danych w 2022, jak można wykorzystać je do swojej pracy, jak nimi zarządzają największe firmy na świecie. Dane i analiza zawarte w raporcie pochodzą z globalnej ankiety internetowej zleconej przez firmę Seagate i przeprowadzonej przez niezależną firmę badawczą International Data Corporation (IDC).