IFTER EQU-T130

EQU-T130
Terminal obsługi czytników Wiegand, obsługa do 2 czytników innych producentów

Terminal EQU-T130 jest przeznaczony do obsługi jednego lub dwóch czytników z interfejsem Wiegand w systemie kontroli dostępu i ewidencji czasu pracy EQU ACC. Pozwala to na wykorzystanie czytników kart innych producentów, w tym czytników biometrycznych.

IFTER EQU-T130
IFTER EQU-T130 IFTER EQU-T130 IFTER EQU-T130

Terminal EQU-T130 jest przeznaczony do obsługi dwóch czytników z interfejsem Wiegand w systemie kontroli dostępu i ewidencji czasu pracy EQU ACC. Pozwala to na wykorzystanie czytników kart innych producentów, w tym czytników biometrycznych (czytniki linii papilarnych, czytniki rysów twarzy, czytniki siatkówki oka, czytniki odcisków dłoni). Można do niego podłączyć jeden lub dwa czytniki z interfejsem Wiegand. Terminal współpracuje z kontrolerami serii '150'.

Komunikacja terminala z kontrolerem odbywa się przez magistralę EQUbus zbudowaną w standardzie RS485. Transmisja jest szyfrowana algorytmem AES128 (tryb CTR, podpis CMAC). Klucze sesji są generowane na podstawie indywidualnych kluczy instalacji.
Magistrala komunikacyjna, do której dołączany jest terminal, może mieć długość do 300 m i powinna być wykonana kablem UTP. W magistrali dopuszcza się odgałęzienia do 5 m ułatwiające wykonanie instalacji.

Terminal EQU-T130 udostępnia kontrolerowi 2 wyjścia przekaźnikowe, 2 wejścia dwustanowe oraz 2 czytniki dołączone do interfejsów Wiegand. Po konfiguracji, wszystkie te peryferia stają się elementami przejść kontrolera. Standardowo terminal umożliwia kontrolerowi sterowanie jednym przejściem z dwustronną autoryzacją. Możliwe jest też sterowanie dwóch przejść z jednostronną autoryzacją, ale wtedy liczba wyjść sygnalizacyjnych interfejsu Wiegand (LED/BUZ) jest ograniczona do jednej linii na każdy czytnik.

Moduł posiada obudowę przeznaczoną do montażu na szynę DIN. Można go umieszczać razem z zasilaczem buforowym, akumulatorem i kontrolerem w dedykowanej obudowie MM-OM1.

W zakładce "Dokumenty" znajduje się plik przedstawiający schematy połączeniowe terminala T130, z kontrolerem K152 i czytnikami Wiegand, dla obsługi 1 czytnika na 1 przejściu (przejście kontrolowane 1 stronnie), 2 czytników na 1 przejściu (przejście kontrolowane 2-stronnie) oraz 2 czytników na 2 przejściach (2 przejścia kontrolowane 1 stronnie).


Karty katalogowe
Karta katalogowa EQU-T130 (65.07 KB)
Marka: IFTER
Model: EQU-T130
Kod ADI: EQU-T130
Gwarancja: 36M, zobacz szczegóły

Ilość: