IFTER EQU-R142.J

EQU-R142.J
Czytnik kart Unique/EM z kolorowym ekranem LCD, dedyk. jako terminal RCP, kremowy

Czytnik kart Unique/EM z kolorowym ekranem dotykowym do obsługi przejść z rejestracją czasu pracy. Czytnik pozwala na wybór zdarzenia (normalne, służbowe, socjalne, itp.) oraz kierunku rejestracji (wejście/wyjście). Obudowa w kolorze kremowym.

IFTER EQU-R142.J
IFTER EQU-R142.J

Czytnik RFID EQU-R142.J z kolorowym ekranem dotykowym LCD jest przeznaczony do obsługi przejść, na których odbywa się rejestracja czasu pracy pracowników. Czytnik pozwala na wybór typu zdarzenia (normalne, służbowe, socjalne, itp.) oraz kierunku rejestracji (wejście/wyjście). Czytnik obsługuje dwa języki napisów: polski i angielski. Do zmiany języka służy przycisk ekranowy.

W kontroli dostępu urządzenie może pracować jako czytnik z klawiaturą. W przypadku konieczności potwierdzenia przeczytanej karty kodem PIN na ekranie czytnika wyświetlana jest klawiatura numeryczna.

Czytnik EQU-R142 jest przeznaczony do pracy w systemie kontroli dostępu i ewidencji czasu pracy EQU ACC. Odczytuje identyfikator (UID) kart zbliżeniowych pracujących na częstotliwości 125 kHz z modulacją amplitudy tryb Manchester: Unique, EM 4102, EM 4200.

Czytnik współpracuje z kontrolerem dostępu systemu EQU ACC. Przesyła do niego kody odczytywanych kart, zaś kontroler decyduje o przyznaniu dostępu.
Czytnik wyposażony jest w czujnik sabotażowy.

Komunikacja czytnika z kontrolerem odbywa się przez magistralę EQUbus zbudowaną w standardzie RS485. Transmisja jest szyfrowana algorytmem AES128 (tryb CTR, podpis CMAC). Klucze sesji są generowane na podstawie indywidualnych kluczy instalacji.
Magistrala komunikacyjna, do której dołączany jest czytnik, może mieć długość do 300 m i powinna być wykonana kablem UTP (skrętka komputerowa). W magistrali dopuszcza się odgałęzienia do 5 m ułatwiające wykonanie instalacji.

Czytnik jest przystosowany do montażu na typowej puszce instalacyjnej o średnicy 60 mm. Obudowa w kolorze ciemnoszarym (grafitowym).

Marka: IFTER
Model: EQU-R142.J
Kod ADI: EQU-R142.J
Gwarancja: 36M, zobacz szczegóły

Ilość: