IFTER EQU-K150

EQU-K150
Kontroler KD 8 przejść systemu Ifter EQU ACC

Kontroler 8 przejść. Podłączenie do 32 czytników (do 4 na przejście) przez szynę EQUbus lub przez szynę Wiegand (przy pomocy modułów I/O T130). Komunikacja Ethernet z oprogramowaniem KD.

IFTER EQU-K150

EQU-K150 to zaawansowany kontroler dostępu systemu EQU ACC obsługujący 8 przejść. Do każdego przejścia można przyporządkować 4 czytniki. Przejścia mogą pracować niezależnie lub mogą być dowolnie łączone tworząc śluzy (od 2 do 8 przejść w śluzie).

Posiada zegar czasu rzeczywistego synchronizowany do internetowych serwerów czasu. Wbudowana pamięć pozwala na zapamiętanie 32000 kart, ich uprawnień i przechowywanie ostatnich 48000 zarejestrowanych zdarzeń. Dzięki temu kontroler może pracować zarówno on-line jak i off-line.

Kontroler wyposażony jest w dwa interfejsy:
• interfejs sieciowy TCP/IP – przeznaczony do komunikacji z programem zarządzającym IFTER EQU ACC przez sieć lokalną lub publiczną (internet)
• magistrala EQUbus (RS485) – przeznaczona do podłączania urządzeń systemu EQU ACC. Magistrala ta może mieć długość do 300 m i powinna być wykonana kablem UTP. W magistrali dopuszcza się odgałęzienia do 5 m ułatwiające wykonanie instalacji.

Do magistrali EQUbus kontrolera można dołączać: czytniki kart zbliżeniowych, terminale (czytniki z wbudowanymi wejściami i wyjściami), moduły dodatkowych wejść/wyjść, wyświetlacze czasu systemowego, terminale przeznaczone do obsługi czytników z interfejsem Wiegand'a. Wszystkie dołączone peryferia (wejścia, wyjścia, czytniki), jak i peryferia wbudowane w kontroler, po konfiguracji stają się elementami przejść kontrolera.

Kontroler obsługuje kilka trybów pracy przejścia kontrolowanego, lokalny anti-passback, przejścia zależne (śluzy), wejścia komisyjne, wejścia gościnne, dostęp „wartościowy”, losowanie osób do kontroli. Posiada rozbudowane mechanizmy przydzielania dostępu poprzez definiowanie kalendarzy, harmonogramów, zezwoleń, przepustek itp. Dodatkowo potrafi sprawować nadzór nad zasilaniem i samoochroną systemu.

Do wstępnej konfiguracji i sprawdzenia poprawności działania urządzeń podłączonych do kontrolera służy specjalny program EquConfig ułatwiający pracę instalatora systemu.

Kontroler posiada obudowę przeznaczoną do montażu na szynę DIN. Można go umieszczać razem z zasilaczem buforowym, akumulatorem i modułami rozszerzeń w dedykowanej obudowie MM OM1.

Marka: IFTER
Model: EQU-K150
Kod ADI: EQU-K150
Gwarancja: 36M, zobacz szczegóły

Ilość: