IFTER EQU-D151

EQU-D151
Ekspander wejść/wyjść systemu KD Ifter EQU ACC, 3 wyjścia przekaźnikowe, 6 wejść

Ekspander zwiekszający ilość wejść i wyjść w systemie KD Ifter EQU ACC. Dodaje 6 wejść logicznych i 3 wyjścia przekaźnikowe NO/NC. Podłączany do systemu przez szynę EQUbus.

IFTER EQU-D151

Moduł EQU-D151 jest przeznaczony do pracy w systemie kontroli dostępu i ewidencji czasu pracy EQU ACC. Moduł rozszerzeń zwiększa możliwości systemu udostępniając kontrolerowi posiadane peryferia (wejścia i wyjścia). Moduł współpracuje z kontrolerami serii '150'.

Komunikacja modułu z kontrolerem odbywa się przez magistralę EQUbus zbudowaną w standardzie RS485. Transmisja jest szyfrowana algorytmem AES128 (tryb CTR, podpis CMAC). Klucze sesji są generowane na podstawie indywidualnych kluczy instalacji.
Magistrala komunikacyjna, do której dołączany jest moduł, może mieć długość do 300 m i powinna być wykonana kablem UTP. W magistrali dopuszcza się odgałęzienia do 5 m ułatwiające wykonanie instalacji.

Moduł EQU-D151 udostępnia kontrolerowi dodatkowe 3 wyjścia przekaźnikowe, które po konfiguracji stają się elementami przejść kontrolera. W ten sposób wyjścia mogą być użyte do sterowania ryglami, sygnalizatorami, uzbrojeniem alarmu itp.
Moduł udostępnia kontrolerowi również dodatkowe 6 wejść - także one po konfiguracji stają się elementami przejść kontrolera. Dzięki temu wejścia mogą służyć do obsługi czujników otwarcia drzwi, przycisków wyjścia, czujników sabotażowych, sygnałów nadzorujących zasilanie itp.

Moduł posiada obudowę przeznaczoną do montażu na szynę DIN. Można go umieszczać razem z zasilaczem buforowym, akumulatorem i kontrolerem w dedykowanej obudowie MM OM1.

Marka: IFTER
Model: EQU-D151
Kod ADI: EQU-D151
Gwarancja: 36M, zobacz szczegóły

Ilość: