IFTER EQU-C150.L

EQU-C150.L
Rejestrator czasu pracy z ekranem LCD i czytnikiem MIFARE, obudowa w kolorze ciemnoszarym

Urządzenie przeznaczone do rejestracji czasu pracy w systemie EQU ACC. Odczytuje identyfikator (UID) kart zbliżeniowych typu MIFARE. Pozwala na wybór typu zdarzenia (normalne, służbowe, socjalne, prywatne itp.) oraz kierunku rejestracji (wejście/wyjście).

IFTER EQU-C150.L

Rejestrator EQU-C150 jest urządzeniem przeznaczonym do rejestracji czasu pracy w systemie EQU ACC. Odczytuje identyfikator (UID) kart zbliżeniowych typu MIFARE® (zgodnie z normą ISO/IEC 14443A). Rejestrator pozwala na wybór typu zdarzenia (normalne, służbowe, socjalne, prywatne itp.) oraz kierunku rejestracji (wejście/wyjście). Obsługuje dwa języki napisów: polski i angielski. Do zmiany języka służy przycisk ekranowy. Urządzenie nie posiada wyjść sterujących elementami wykonawczymi kontroli dostępu. Obudowa w kolorze ciemnoszarym.

Rejestrator posiada zegar czasu rzeczywistego synchronizowany do internetowych serwerów czasu. Wbudowana pamięć pozwala na zapamiętanie 32000 kart, ich uprawnień i przechowywanie ostatnich 48000 zarejestrowanych zdarzeń. Dzięki temu może pracować zarówno on-line jak i off-line.

Rejestrator wyposażony jest w interfejs sieciowy TCP/IP przeznaczony do komunikacji z programem zarządzającym IFTER EQU ACC przez sieć lokalną lub publiczną (internet). Wykorzystanie internetu umożliwia połączenie rozproszonych lokalizacji w jeden spójny system ewidencji czasu prac (i kontroli dostępu przy wykorzystaniu innych urządzeń systemu EQU ACC). Transmisja z komputerem przez sieć Ethernet jest szyfrowana algorytmem AES128 (tryb CTR, podpis CMAC). Klucze sesji są generowane na podstawie indywidualnych kluczy instalacji.

Dzięki zasilaniu przez kabel Ethernet (Power over Ethernet) instalacja rejestratora może być wykonana w oparciu o okablowanie strukturalne obiektu. Adapter PoE i zasilacz montujemy w miejscu instalacji switch'a.
W czasie instalacji konfigurację urządzenia można wykonać z menu instalatora wyświetlanego na ekranie dotykowym, lub przez przeglądarkę internetową wykorzystując wbudowany serwer www.

Rejestrator jest przystosowany do montażu na typowej puszce instalacyjnej o średnicy 60 mm.

Marka: IFTER
Model: EQU-C150.L
Kod ADI: EQU-C150.L
Gwarancja: 36M, zobacz szczegóły

Ilość: