System Sensor WB-1AP

WB-1AP
Obudowa gniazda czujki dla środowisk wilgotnych

Plastikowa obudowa WB-1AP, opracowana przez firmę System Sensor, minimalizuje efekt kondensacji pary wodnej na czujkach. Ma ona zastosowanie w środowiskach, w których nadmierna wilgotność może powodować fałszywe alarmy.

System Sensor WB-1AP

Nadmierna wilgotność może powodować fałszywe alarmy, w związku z tym o ile to możliwe należy unikać instalacji czujek dymu w środowiskach bardzo wilgotnych. Różne regulacje, zwłaszcza w obiektach użyteczności publicznej, jednak często wymagają montażu czujek gdzie wilgotność jest problemem, są to szatnie w szkołach, uzdrowiska (spa) i obiekty sportowe.

Dla takich środowisk, Sensor System opracował specjalnie uformowaną plastikową obudowę gniazd czujek, która minimalizuje efekt kondensacji pary wodnej na czujce. Obudowa jest przystosowana do instalacji prowadzonych rurkami 18,6mm z zastosowaniem dławików dopasowanych do wybić lub wywierconych otworów, albo z wykorzystaniem puszek przelotowych z tworzywa sztucznego/gumy. Góra część posiada otwór do wybicia/wywiercenia do montażu podwieszanego oraz cztery otwory do wybicia/wywiercenia umieszczone z boku obudowy do montażu natynkowego.

Parametry techniczne
Stopień ochrony IP43
Montaż Natynkowy / podwieszany
Kolor Biały
Średnica 102 mm
Wysokość 69 mm
Waga 200 g

Instrukcje instalacji
WB-1AP(-IV) Instrukcja instalacji ORG(60.67 KB)

Karty katalogowe
Karta katalogowa WB-1AP (124.76 KB)
Marka: System Sensor
Model: WB-1AP
Kod ADI: WB-1AP
Gwarancja: 36M, zobacz szczegóły

Ilość: