Vosker V200-INT-E

V200-INT-E
Kamera z modemem LTE, 1920x1080, wideo 10kl./s, PIR 30m 50 stopni

Kamera V200-INT-E łączy w sobie cechy foto-pułapki oraz kamery IP. Wyposażona jest w czujkę PIR wyzwalającą nagrywanie i/lub przesyłanie obrazów alarmowych przez sieć LTE. Kamera dostarczana jest z kartą SIM dzięki której automatycznie nawiązuje połączenie z Internetem oraz wyposażona jest w kartę SD 8GB dla zdjęć i nagań wideo.

  • Znajdz podobne
Vosker V200-INT-E
Vosker V200-INT-E
Kamera V200-INT-E łączy w sobie cechy foto-pułapki oraz kamery IP. Wyposażona jest w czujkę PIR wyzwalającą nagrywanie i/lub przesyłanie obrazów alarmowych przez sieć LTE. Obrazy i nagrania pozyskiwiane z kamery mają rozdzielczość FullHD, zapisywane są na karcie SD w kamerze, a obrazy w obniżonej rozdzielczości (600x388) automatycznie przesyłane są po przez chmurę VOSKER do użytkownika z aplikacją VOSKER, który zarejestrował kamerę na swoim koncie (użytkownik może również na żądanie pobrać zdjęcie w pełnej rozdzielczości). V200-INT-E wyposażona jest w modem LTE i dostarczana z kartą SIM dzięki, której jest w stanie nawiązać połączenie z polską lub zagraniczną siecią LTE dostępną w miejscu instalacji. Kamera automatycznie wybiera sieć o najsilniejszym sygnale (nie wymaga to konfiguracji od instalatora), co gwarantuje przesyłanie powiadomień alarmowych do aplikacji mobilnej VOSKER (ze zdjęciami). Kamera komunikuje się z użytkownikiem z wykorzystaniem chmury VOSKER gdzie dodatkowo przechowywane są obrazy alarmowe, co zabezpiecza materiał dowodowy na wypadek np. kradzieży kamery. Chmura jest również wykorzystywana do komunikacji diagnostycznej z kamerą – sprawdzenia stanu baterii, karty SIM, firmware itp. 
 
W wersji podstawowej (w cenie kamery) gwarantowane jest dostarczenie 100 powiadomień na miesiąc (bez limitu miesięcy użytkowania kamery). Ilość dostępnych powiadomień w miesiącu można zwiększyć, dokupując on-line od VOSKER pakiet powiadomień do kamery zarejestrowanej w chmurze: 10EUR = 500 powiadomień, 15 EUR = 1000 powiadomień, 20 EUR = bez ograniczenia. Przez pierwsze 30 dni po pierwszym uruchomieniu kamery powiadomienia alarmowe dostarczane są bez ograniczeń. Do każdego zakupionego pakietu dodawane jest automatyczne segregowanie zdjęć na zawierające obiekty typu samochody/ludzie (VOSKER SENSE). Bez względu na wybrany plan kamera przechowuje wszystkie obrazy alarmowe i nagrania wideo na swojej karcie SD, z której pliki mogą być odczytane na laptopie. 
 
 
V200-INT-E zasilana może być ze źródła 12V DC, wewnętrznej baterii litowej lub alkalicznych baterii AA (8 szt.) i oczekiwaniu na pobudzenie z PIR pozostaje w uśpieniu maksymalnie oszczędzając energię. Czas wybudzenia to tylko 70ms, po którym kamera wysyła powiadomienie po przez LTE wraz ze zdjęciem wykorzystując chmurę VOSKER do aplikacji mobilnej VOSKER. Panel solarny pozwala maksymalnie oszczędzać energię z baterii litowej lub baterii alkalicznych. Czas działania na baterii zależy od liczby alarmów, poziomu oraz czasu dobowej dostępności oświetlenia zewnętrznego i przy kilku pobudzeniach dziennie sięga nawet 6 miesięcy.
 
V200-INT-E dostarczana jest w komplecie z mocującą taśmą (wielokrotnego użytku) oraz uchwytem przegubowym zapewniającym regulację położenia pion/poziom 180/180 stopni, zakończonym wkrętem ułatwiającym zamocowanie kamery.
Parametry techniczne
Maksymalna rozdzielczość 1920x1080
Kąt widzenia (H) 43 °
Liczba transmitowanych obrazów 10 kl./s
Kompresja wizji JPEG
Tryb rejestracji Zdjęcie alarmowe, film poklatkowy, wideo (10..90 sekund), wideo (10..90 sekund) + zdjęcie alarmowe
Harmonogram tygodniowy Tak
Zasięg detekcji 30 m
Kąt detekcji 50 °
Oświetlacz IR 30 m
Czujnik temperatury Tak
Tor audio Nie
Pamięć masowa Karta SD do 32GB (w komplecie karta 8GB)
Ekran LCD w kamerze 2.16'' (do lokalnej konfiguracji kamery i przeglądania zdjęć z karty pamięci)
Interfejs bezprzewodowy Modem LTE
Antena GSM Zewnętrzna (w komplecie)
Archiwizacja zdjęć Zdalna: Aplikacja na smartfony, strona www; Lokalna: odczyt z karty SD
Karta SIM Tak - dostarczana z kamerą
Archiwizacja nagrań Lokalna: odczyt z karty SD
Aplikacja dla urządzeń mobilnych VOSKER (dla iOS i Android), wykorzystuje komunikację z urządzeniami w chmurze (bez publicznego adresu IP)
Stopień ochrony obudowy IP65
Wymiary 113 x 84,5 x 192 mm
Waga 0,45kg
Zasilanie 12VDC, 8 x bateria alkaliczna AA, bateria litowa
Panel solarny Tak - z własną baterią litową 4Ah
Akcesoria w komplecie Taśma mocująca, uchwyt 180/180
Akcesoria dostępne osobno Akumulator litowy V-LIT-B/V-LIT-BC, wyniesiona antena GSM V-ANT01, metalowa obudowa V-SBOX
Sieć
GPS Tak
Detekcja, obsługa alarmów
Czujka PIR Tak
Warunki pracy
Temperatura pracy -40..40 °C

Instrukcje obsługi
Skrócona instrukcja obsługi (1.3 MB)

Karty katalogowe
Karta katalogowa V200-INT-E (132.66 KB)

Materiały informacyjne
Program premiowy (4.08 MB)
Vostek - Akcesoria, Plany abonamentowe (1.61 MB)
Marka: Vosker
Model: V200-INT-E
Kod ADI: V200-INT-E
Gwarancja: 24M, zobacz szczegóły

Ilość: