CDVI STARPW

STARPW
Czytnik HID Prox + EM/Unique, nowocz. wzornictwo, podśw. typu ''backlit'', obud. biała mullion

Czytnik KD dla kart 125kHz w formatach HID Prox oraz EM/Unique (Galaxy, Roger). Czytniki CDVI charakteryzuje unikatowe wzornictwo, wykorzystujące miękkie linie i obłe kształty oraz oryginalnie działające diody LED tworzące podświetlenie typu "backlit".

CDVI STARPW
CDVI STARPW

Uniwersalny czytnik KD o wydłużonej obudowie (odpowiednik obudowy "mullion"), czytający karty 125kHz w formatach HID Prox oraz EM/Unique (Galaxy, Roger). Czytniki CDVI charakteryzuje unikatowe wzornictwo, wykorzystujące miękkie linie i obłe kształty oraz oryginalnie działające diody LED tworzące podświetlenie typu "backlit", czyli rozmyte światło rzucane na ścianę, na której czytnik jest zainstalowany. Jeśli typowe, znane od lat obudowy innych czytników nie pasują do nowoczesnego designu chronionego miejsca, lub jeśli jesteś po prostu znudzony wyglądem tego, co od wielu lat oferują pozostali producenci czytników kart zbliżeniowych, wówczas czytniki CDVI są rozwiązaniem dla Ciebie. Zapomnij o kanciastych kształtach i ostrych krawędziach - czytnik KD nie musi wyglądać jak "zło konieczne" ani być kolejnym, niczym nie wyróżniającym się kawałkiem plastiku na ścianie. Czytnik kart może charakteryzować się oryginalnym i dopasowanym do aranżacji wnętrza wyglądem, posiadać miękkie i organiczne kształty. Jeśli takiego rozwiązania wymaga wystrój budynku chronionego systemem KD, wówczas czytniki CDVI są idealnym rozwiązaniem. Technologia 125kHz nie jest tu barierą - czytniki te dostępne są zarówno w wersjach czytających karty w technologiach HF (MIFARE, DESFire), a także w wersjach z klawiaturą.

Wyjście danych dla kart Unique Wiegand 26/30/44bit (przestawiane). Możliwość współpracy z kontrolerami CDVI CTV900A / CAA470A lub INTBUSW lub z dowolnym akceptującym dane w formacie Wiegand.
Sygnalizacja stanu działania za pomocą 3 kolorowej diody LED (czerwony, zielony, niebieski) oraz wbudowanego brzęczyka. Wersja STARPW ma obudowę w kolorze białym.

Montaż nawierzchniowy - w zestawie śruby i kołki instalacyjne oraz piankowa podkładka dystansowo / dopasowująca. Dostęp do wnętrza obudowy czytnika jest zabezpieczony wkrętem typu Torx - w zestawie załączono bit T10 do je łatwego wkręcenia. Dodatkowo w zestawie obecny jest także warystor, przeznaczony do instalacji na zaciskach elektrozaczepów podłączonych do systemu, w którym używamy czytnika STARPW.

Marka: CDVI
Model: STARPW
Kod ADI: STARPW
Gwarancja: 10Y, zobacz szczegóły

Ilość: