No Climb Solo 200-001

Solo 200-001
Uniwersalny ściągacz czujek

Uniwersalne narzędzie do zdejmowania szerokiej gamy punktowych czujek różnych producentów. Dzięki kolorowym obracanym elementom chwytającym można dostosować się do wielkości i kształtu niemal każdego detektora punktowego.

No Climb Solo 200-001
No Climb Solo 200-001

Czujki muszą być demontowane i wymieniana z różnych powodów. Zdecydowana większość zamontowane w taki sposób, że zadanie to może być wykonane przy użyciu specjalistycznych narzędzi dopasowanych do ich kształtu. Korzystanie z takich specjalistycznych urządzeń redukuje potrzebny czas, koszty, zagrożenia bezpieczeństwa, przekładnie drabin, rusztowań czy podnośników.

Spotykając szeroką gamę modeli czujek o różnych kształtach i rozmiarach profesjonalista potrzebuje uniwersalnego narzędzia. Dzięki kolorowym obracanym elementom chwytającym można dostosować się do wielkości i kształtu niemal każdego detektora punktowego.

Główne cechy:

  • Uniwersalna budowa pasuje do szerokiego zakresu czujek
  • Nadaje się do stosowania pod kątem
  • Znakomita jakość poparta dożywotnią gwarancją

Należy pamiętać, że Solo 200-001 może nie pasować do wybranych modeli czujek, które wymagają specjalistycznych urządzeń (albo z powodu ich unikalnych kształtów lub z powodu zabezpieczeń antykradzieżowych).


Instrukcje obsługi
Solo Skrócona instrukcja obsługi ORG (2.37 MB)

Karty katalogowe
Karta katalogowa Solo 200-001 (70.24 KB)

Materiały informacyjne
Solo Broszura ORG (4.7 MB)
Marka: No Climb
Model: Solo 200-001
Kod ADI: SOLO 200-001
Gwarancja: 12M, zobacz szczegóły

Ilość: