CDVI SOLARMB

SOLARMB
Czytnik MIFARE / DESFire CSN, nowoczesne wzornictwo, podśw. typu

Czytnik KD dla kart 13,56MHz MIFARE / DESFire (numery CSN). Czytniki CDVI charakteryzuje unikatowe wzornictwo, wykorzystujące miękkie linie i obłe kształty oraz oryginalnie działające diody LED tworzące podświetlenie typu "backlit".

CDVI SOLARMB

Czytnik KD dla kart 13,56MHz MIFARE / DESFire (numery CSN). Czytniki CDVI charakteryzuje unikatowe wzornictwo, wykorzystujące miękkie linie i obłe kształty oraz oryginalnie działające diody LED tworzące podświetlenie typu "backlit", czyli rozmyte światło rzucane na ścianę, na której czytnik jest zainstalowany. Jeśli typowe, znane od lat obudowy innych czytników nie pasują do nowoczesnego designu chronionego miejsca, lub jeśli jesteś po prostu znudzony wyglądem tego, co od wielu lat oferują pozostali producenci czytników kart zbliżeniowych, wówczas czytniki CDVI są rozwiązaniem dla Ciebie. Zapomnij o kanciastych kształtach i ostrych krawędziach - czytnik KD nie musi wyglądać jak "zło konieczne" ani być kolejnym, niczym nie wyróżniającym się kawałkiem plastiku na ścianie. Czytnik kart może charakteryzować się oryginalnym i dopasowanym do aranżacji wnętrza wyglądem, posiadać miękkie i organiczne kształty. Jeśli takiego rozwiązania wymaga wystrój budynku chronionego systemem KD, wówczas czytniki CDVI są idealnym rozwiązaniem. Wspierane są zarówno technologie 13,56MHz (MIFARE, DESFire), jak i 125kHz (Unique / HID Prox). Dodatkowo dostępne są wersje z klawiaturą.

Wyjście danych dla kart Unique Wiegand 26/30/44bit (przestawiane). Możliwość współpracy z kontrolerami CDVI CTV900A / CAA470A lub INTBUSW lub z dowolnym akceptującym dane w formacie Wiegand.
Sygnalizacja stanu działania za pomocą 3 kolorowej diody LED (czerwony, zielony, niebieski) oraz wbudowanego brzęczyka. Wersja SOLARMB ma obudowę w kolorze czarnym.

Montaż nawierzchniowy - w zestawie śruby i kołki instalacyjne oraz piankowa podkładka dystansowo / dopasowująca. Dostęp do wnętrza obudowy czytnika jest zabezpieczony wkrętem typu Torx - w zestawie załączono bit T10 do je łatwego wkręcenia. Dodatkowo w zestawie obecny jest także warystor, przeznaczony do instalacji na zaciskach elektrozaczepów podłączonych do systemu, w którym używamy czytnika SOLARMB.

Marka: CDVI
Model: SOLARMB
Kod ADI: SOLARMB
Gwarancja: 10Y, zobacz szczegóły

Ilość: