No Climb SMOKESABRE-12PACK

SMOKESABRE-12PACK
Tester w areozolu z wysuwanym aplikatorem - opakowanie 12 szt.

Smokesabre to funkcjonalny tester w aerozolu służący do szybkiego i efektywnego testowania czujek dymu wyzwalany jednym ruchem nadgarstka. Tani, prosty i przyjemny w użyciu, rewolucyjny tester, który eliminuje ryzyko szkodliwych pozostałości. Opakowanie 12 szt.

UL
No Climb SMOKESABRE-12PACK
No Climb SMOKESABRE-12PACK No Climb SMOKESABRE-12PACK

Smokesabre to funkcjonalny tester w aerozolu służący do szybkiego i efektywnego testowania czujek dymu wyzwalany jednym ruchem nadgarstka. Tani, prosty i przyjemne w użyciu, rewolucyjny tester, który eliminuje ryzyko szkodliwych pozostałości - duży problem przy użyciu konwencjonalnych testerów w aerozolu.

Główne zalety:

  • Więcej testów z jednej puszki
  • Szybsza aktywacja czujki i ulotnienie się gazu
  • Niższe koszty testów
  • Brak szkodliwych pozostałości
  • Testowanie bez silikonów

 

Smokesabre jest dużym krokiem naprzód w dziedzinie konstrukcji testerów czujek dymu. Wszystkie inne testery dymu w aerozolu mają wrodzoną wadę, w przypadku niewłaściwego stosowania, pozostawiają szkodliwe pozostałości na obudowie i/lub w komorze czujki. Taka pozostałość może odbarwić plastik czujki, może przyciągać kurz, wpływać na czułość i, w niektórych przypadkach, prowadzić do korozji, pęknięć lub nawet całkowitej awarii czujki. Pozostałości powstają gdy aerozole testowe są wyzwalane zbyt blisko czujki mimo, że instrukcji przed tym przestrzega.

Gdy Smokesabre jest zamknięty uniemożliwiony jest dostęp do przycisku wyzwalającego. Aerozol może być aplikowany tylko wtedy, gdy urządzenie jest w pełni rozłożone. Podczas stosowania, powietrze jest zasysane przez otwory dyszy a to, w połączeniu z efektem Venturiego poprawia prędkość i proces odparowywania w powietrzu cząstek "dymu". Rezultatem jest bardziej skuteczny test, zapewniający lepszą aktywację czujki, przy użyciu mniejszej ilości gazu na test oraz obniżenie kosztów, przy jednoczesnym wyeliminowaniu szkodliwych pozostałości.

Inne produkty wymagają stosowania urządzeń dodatkowych, aby zapobiec zbyt bliskiemu aplikowaniu gazu. W Smokesabre nie ma wyboru, jest to kompletne urządzenie!

Smokesabre to uniwersalny produkt testujący, obejmujący zakres czułości wszystkich czujek dymu.

Dysza jest wykonana w 100% z biodegradowalnego tworzywa, sprawiając że jest to jedyny tester w aerosolu zarówno przeznaczony do recyklingu i przyjazny dla środowiska.

Opakowanie 12 szt.

Parametry techniczne
Waga 200 g
Pojemność 150 ml

Instrukcje obsługi
Smokesabre Instrukcja obsługi PL (126.64 KB)

Karty charakterystyki
Smokesabre karta charakterystyki ORG (130.93 KB)
Smokesabre karta charakterystyki PL (160.88 KB)
Marka: No Climb
Model: SMOKESABRE-12PACK
Kod ADI: SMOKESABRE-12PACK
Gwarancja: 36M, zobacz szczegóły

Ilość: