Roger PRT12MF-DES-G

PRT12MF-DES-G
Czytnik MIFARE Plus / DESFIRE, ciemnoszary, klawiatura, kabel 0,5m

Zewnętrzny czytnik zbliżeniowy kart standardu MIFARE Classic/Plus/DESFire, obudowa ciemnoszara, klawiatura, kabel podłączeniowy 0.5m.

Roger PRT12MF-DES-G

Czytniki zbliżeniowe PRT12MF-DES to urządzenia zaprojektowane do pracy w systemach kontroli dostępu o najwyższym poziomie wymagań bezpieczeństwa. Czytniki PRT12MF-DES umożliwiają odczyt numerów (SSN i MSN) zapisanych w kodowanych sektorach kart MIFARE Classic, MIFARE Plus oraz MIFARE DESFire EV1. Zarówno dane jak i protokoły komunikacyjne w kartach tego rodzaju są zabezpieczone algorytmami szyfrującymi AES128bit (MIFARE Plus) oraz DES, DES3, 3KDE (MIFARE DESFire EV1).
PRT12MF-DES-G to czytnik z klawiaturą, reagujący na karty KD oraz umożliwiający ręczne wprowadzenie kodu PIN. Czytnik jest zabudowany w poliwęglanowej obudowie koloru ciemnoszarego. Sygnalizacja stanu czytnika/przejścia odbywa się za pomocą 3 kolorowych diod LED.
Czytniki pełnią funkcję urządzenia podrzędnego względem kontrolera dostępu i są dedykowane do odczytu numeru identyfikatora bądź kodu PIN oraz przesłaniu odczytanych danych do kontrolera, który podejmuje decyzję o reakcji systemu na użycie konkretnej karty/PIN-u.
Obudowa czytnika składa się z panelu przedniego oraz podstawy. Nowe urządzenie jest zmontowane na podstawce standardowej, ale w zestawie dostarczana jest również dodatkowa grubsza podstawa. Ułatwia ona schowanie kabla podłączeniowego np. wtedy gdy w miejscu instalacji kontrolera nie ma puszki podtynkowej.


Karty katalogowe
Karta katalogowa PRT12MF-DES-G (117.6 KB)