FF GROUP NUMBEROK LITE 1 MMCR

NUMBEROK LITE 1 MMCR
Oprogramowanie dla PC, rozpoznawanie tablic i pojazdów 1 kanał

NUMBEROK LITE 1 MMCR to 1-kanałowa licencja aplikacji dla komputerów z Windows prowadząca automatyczne rozpoznawanie numerów tablic rejestracyjnych oraz parametrów pojazdów na podstawie obrazu przesyłanego z bezpośrednio kamer IP lub rejestratorów cyfrowych niektórych producentów.

FF GROUP NUMBEROK LITE 1 MMCR

Oprogramowanie dla PC - NumberOK Lite z funkcją MMCR - umożliwia pozyskiwanie informacji o tablicy rejestracyjnej, marce, modelu, kolorze, typie pojazdu i kierunku poruszania się pojazdów po drogach. NumberOK MMCR potrafi poprawnie zaklasyfikować samochody wśród 61 marek, 230 modeli, 12 kolorów oraz podać kierunek poruszania się auta. Dzięki rozpoznawaniu przez aplikację typu samochodu (osobowy, SUV, dostawczy, furgonetka, ciężarowy, autobus) można automacznie wykrywać naruszenia zakazu wjazdu np. dla ciężarówek, nieuprawione zajęcie tzw. "buspasa" itp. Dane pozyskiwane przez każdą kamer z obserwowanych przez nią 3 pasów ruchu (maksymalnie), mogą być zapisywane w zewnętrznej bazie danych lub transmitowane w protokole JSON. NumberOK MMCR może pracować z obrazami pojazów poruszających się z prędkością do 240 km/h.

NUMBEROK LITE 1 MMCR jest licencją pozwlającą na prowadzenie pełnego rozpoznawania na podstawie obrazu wideo przekazywanego z 1 kamery IP.


Karty katalogowe
Karta katalogowa NUMBEROK LITE 1 MMCR (154.61 KB)
Marka: FF GROUP
Model: NUMBEROK LITE 1 MMCR
Gwarancja: 0M, zobacz szczegóły

Ilość: