Honeywell MPA4MPSE

MPA4MPSE
Kontroler czterech przejść MAXPRO® Access w obudowie z zasilaczem i akumulatorem

Rozwiązanie kontrolera drzwiowego Honeywell MAXPRO Access MPA 4 zapewnia inteligentną, elastyczną i skalowalną kontrolę dostępu opartą na chmurze, sieci lub oprogramowaniu zarządzającemu.

Honeywell MPA4MPSE
Honeywell MPA4MPSE Honeywell MPA4MPSE
Rozwiązanie kontroli dostępu do drzwi MPA 4 zapewnia wszystkie korzyści tradycyjnej kontroli dostępu, takie jak zabezpieczanie drzwi, zdalne zarządzanie dostępem pracowników i lokalizacjami oraz łatwe pobieranie raportów w celu spełnienia wymogów zgodności.
 
Interfejs oparty na przeglądarce znacznie skraca czas uczenia się i szkolenia. Nie jest wymagane żadne dedykowane oprogramowanie — po prostu zaloguj się i możesz bezpiecznie pracować — z biura lub z dowolnego miejsca. Możesz zarządzać MAXPRO Access za pomocą wbudowanej przeglądarki, bezpiecznej infrastruktury chmurowej MAXPRO® Cloud lub zintegrowanego pakietu zabezpieczeń WIN-PAK®.
 
Konstrukcja przyjazna dla instalatora i użytkownika (złącza wtykowe RJ45 „kliknij i gotowe”) z łatwością dostosowuje się do istniejącej infrastruktury i metod IT, a także jest prosta w instalacji, obsłudze i konserwacji. A co najważniejsze, w miarę zmieniania się potrzeb Twojej firmy i rozwoju systemu MAXPRO Access może rozwijać się wraz z Tobą.
 
Cechy i zalety:
Szybka i łatwa instalacja za pomocą aplikacji instalacyjnej
Bezpieczna komunikacja typu End-to-End (przez OSDP) i 256-bitowe szyfrowanie AES
Modernizacja istniejących instalacji (Wiegand)
Panel sterowania alarmem pożarowym (FACP) Wejście umożliwiające otwarcie wszystkich drzwi
Sprzęt oparty na protokole IP z obsługą PoE+ / zasilaniem z sieci eliminuje dodatkowe okablowanie modułu sieciowego
 

Karty katalogowe
Karta katalogowa MPA4MPSE (105.29 KB)
Marka: Honeywell
Model: MPA4MPSE
Kod ADI: MPA4MPSE

Ilość: