CDVI MOONARWB

MOONARWB
Czytnik HID Prox + EM/Unique, nowoczesne wzornictwo, obudowa czarna

Czytnik KD dla kart 125kHz w formatach HID Prox oraz EM/Unique (Galaxy, Roger). Czytniki CDVI charakteryzuje unikatowe wzornictwo, wykorzystujące miękkie linie i obłe kształty. Montaż wpuszczany - w zestawie puszka instalacyjna i 2 kolory nakrywek.

CDVI MOONARWB

Uniwersalny czytnik KD czytający karty 125kHz w formatach HID Prox oraz EM/Unique (Galaxy, Roger). Czytniki CDVI charakteryzuje unikatowe wzornictwo, wykorzystujące miękkie linie i obłe kształty. Jeśli typowe, znane od lat obudowy innych czytników nie pasują do nowoczesnego designu chronionego miejsca, lub jeśli jesteś po prostu znudzony wyglądem tego, co od wielu lat oferują pozostali producenci czytników kart zbliżeniowych, wówczas czytniki CDVI są rozwiązaniem dla Ciebie. Zapomnij o kanciastych kształtach i ostrych krawędziach - czytnik KD nie musi wyglądać jak "zło konieczne" ani być kolejnym, niczym nie wyróżniającym się kawałkiem plastiku na ścianie. Czytnik kart może charakteryzować się oryginalnym i dopasowanym do aranżacji wnętrza wyglądem, posiadać miękkie i organiczne kształty. Jeśli takiego rozwiązania wymaga wystrój budynku chronionego systemem KD, wówczas czytniki CDVI są idealnym rozwiązaniem. Technologia 125kHz nie jest tu barierą - czytniki te dostępne są zarówno w wersjach czytających karty w technologiach HF (MIFARE, DESFire), a także w wersjach z klawiaturą.

Wyjście danych dla kart Unique Wiegand 26/30/44bit (przestawiane). Możliwość współpracy z kontrolerami CDVI CTV900A / CAA470A lub INTBUSW lub z dowolnym akceptującym dane w formacie Wiegand.
Sygnalizacja stanu działania za pomocą 3 kolorowej diody LED (czerwony, zielony, niebieski) oraz wbudowanego brzęczyka. Wersja MOONARWB ma w zestawie 2 wymienne obudowy / nakrywki - jedna w kolorze białym, jedna w kolorze czarnym.

Montaż wpuszczany - w zestawie puszka instalacyjna. Dodatkowo w zestawie obecny jest także warystor, przeznaczony do instalacji na zaciskach elektrozaczepów podłączonych do systemu, w którym używamy czytnika MOONARWB.

Marka: CDVI
Model: MOONARWB
Kod ADI: MOONARWB
Gwarancja: 10Y, zobacz szczegóły

Ilość: