Assa Abloy EAC-DP5

EAC-DP5
Moduł drzwiowy do obsługi 2 czytników w obudowie z tworzywa sztucznego

Do każdego modułu czytnika drzwiowego można podłączyć maksymalnie dwa czytniki przewodowe. Czytniki umieszczone w odległości do 150m od urządzenia (w zależności od zastosowanego kabla). Diody LED wskazują 8 stanów urządzenia.

Assa Abloy EAC-DP5

Moduł czytnika drzwiowego Incedo współdziała z kontrolerem. Wszystkie elementy są w pełni kompatybilne, dzięki czemu montaż jest prosty i szybki. Wygoda na wyciągnięcie ręki Do każdego modułu czytnika drzwiowego można podłączyć maksymalnie dwa czytniki przewodowe. Zazwyczaj mogą one obejmować czytniki umieszczone w odległości do 150m od urządzenia (w zależności od zastosowanego kabla), co jest idealne dla większości małych i średnich przedsiębiorstw. Diody LED wskazują 8 stanów urządzenia zapewniając wskazania diagnostyczne dla wszelkich wymagań dotyczących konserwacji. Firmware można aktualizować bezpośrednio z komputera PC, bez konieczności demontażu modułów. Elastyczność i funkcjonalność Moduł czytnika drzwiowego Incedo umożliwia dostęp swobodny przez dwoje drzwi lub pełny anti-passback (APB) dla pojedynczych drzwi. Moduły umożliwiają podłączenie kontaktronu, dla monitorowania stanu drzwi w celu podniesienia bezpieczeństwa przejścia. Urządzenie posiada cyfrowe wejścia ze stykiem beznapięciowym, w tym styk drzwiowy oraz dwa wejścia kontroli przejścia (RTE). Łatwość montażu Dwa niezależne wyjścia przekaźnikowe (10A, SPDT) umożliwiają podłączenie do elektrozaczepów, zamków magnetycznych i innych urządzeń zewnętrznych, takich jak centrale alarmowe czy oświetlenie. Moduł czytnika drzwiowego Incedo bezproblemowo łączy się z zamkami i okuciami Aperio®, a także ze starszymi urządzeniami, takimi jak odbiorniki UHF. Moduły czytnika drzwiowego Incedo można wymieniać bez wpływu na działanie systemu: wystarczy odłączyć i wymienić urządzenie. Aby rozbudować system, wystarczy w łatwy i szybki sposób podłączyć więcej urządzeń.*

* Podłącz maksymalnie do 4 modułów na jeden kontroler. W przypadku zapotrzebowania na podłączeni większej ilości drzwi, można zastosować kontroler podrzędny (SLAVE).

Parametry techniczne
Rejestr zdarzeń 100 000
Zasilanie 12 - 15V DC
Pobór mocy 37mA @12V DC (0,44W)
Wymiar 18,6cm x 9,9cm x 5,7cm
Waga 280g
Temperatura pracy -25° to +60°C [-13° to +140° F]
Stopień ochrony IP20

Karty katalogowe
Karta katalogowa EAC-DP5 (129.41 KB)
Marka: Assa Abloy
Model: EAC-DP5
Kod ADI: EAC-DP5

Ilość: