CDVI A22

A22
Kontroler podwójnego przejścia oparty o TCP/IP, zasilacz, obudowa i oprogramowanie w zestawie

Kontrolery A22 pozwalają na zbudowanie systemu obejmującego do 100 przejść / czytników. 1 typ kontrolera działa jako urządzenie główne (brama IP) i rozszerzające system (ekspander przejść). W zestawie oprogramowanie na USB, zasilacz i metalowa obudowa.

CDVI A22

Kontrolery A22 pozwalają na zbudowanie systemu obejmującego do 100 przejść / czytników. 1 typ kontrolera działa jako urządzenie główne (brama IP) i rozszerzające system (ekspander przejść). W zestawie oprogramowanie na USB, zasilacz i metalowa obudowa. 10 lat gwarancji.

Kontrolery serii A22 to drugie, unowocześnione wcielenie systemu KD produkcji uznanej na rynku KD francuskiej firmy CDVI. Poprzednia wersja posiadała 2 typy kontrolerów: główny AC22 oraz rozszerzający AX22. W nowej wersji, jest tylko jeden typ kontrolera - A22. W zależności od sposobu skonfigurowania może on być kontrolerem głównym bądź rozszerzającym. Jest to doskonała opcja, biorąc pod uwagę, że mamy tu do czynienia z systemem opartym o łączność TCP/IP. Dzięki temu możemy istniejącą instalację w łatwy sposób rekonfigurować (np. tworzyć niezależne systemy), w zależności od aktualnych potrzeb i bez kosztownej konieczności wymiany sprzętu. Co jest bardzo ważne, istniejące instalacje wykorzystujące AC22 i AX22 mogą wykorzystać nowy kontroler A22 do ich rozbudowy.
Kontroler CDVI A22 posiada wbudowany webserwer, pozwalający całkowicie skonfigurować go za pomocą przeglądarki. Ale Atrium A22 to rozwiązanie hybrydowe - oprócz opcji przeglądarkowej system może współpracować z oprogramowaniem PC - wszystko zależy od tego jak wolimy konfigurować i nadzorować nasz system KD. Oprogramowanie jest bezpłatne i dostarczane wraz z kontrolerem na nośniku USB Flash. Oprogramowanie jest oparte o silnik bazodanowy Microsoft SQL Express 2012 SP2, co zapewnia stabilność działania i łatwość konfiguracji środowiska sieciowego, dzięki wykorzystaniu znanego w IT systemu, dla którego istnieją predefiniowane reguły w programach zapewniających bezpieczeństwo sieciowe.

Co wyróżnia system Atrium A22 na tle innych rozwiązań webowych dostępnych na rynku, to fakt że zmiany wprowadzane w interfejsie www mogą być synchronizowane z oprogramowaniem PC. Mamy więc 2 korzyści. Pierwsza jest taka, że dostępne są 2 alternatywne sposoby zarządzania, co w wielu rozwiązaniach webowych nie występuje (dostępna jest tylko konfiguracja przeglądarkowa). Po drugie oprogramowanie PC po wykryciu zmiany w konfiguracji kontrolera zapyta nas, czy chcemy nadpisać bazę danych na PC czy nadpisać kontroler zawartością bazy danych. Nie mamy więc sytuacji, w której przejście na zarządzanie webowe wymaga rekonfiguracji ustawień, uprawnień i ponownego wprowadzenia kart przez przeglądarkę, lub sytuacji w której wzrastające wymagania dla systemu KD wymuszają przejście na zarządzanie PC, które z kolei powoduje konieczność odtworzenia konfiguracji z przeglądarki w dedykowanym oprogramowaniu. Gdy dodamy do tego fakt, że oprogramowanie PC jest darmowe i załączone wraz z kontrolerem, można z pełnym przekonaniem stwierdzić, że CDVI Atrium to godny uwagi i ekonomiczny system KD. Dodajmy, że w praktyce dostajemy także wiele innych korzyści, jak 10 lat gwarancji, możliwość specyficznej konfiguracji stref czasowych (doskonałe dla obiektów nie pracujących w cyklu 7 dniowym), dedykowane makra dla integracji z systemami SSWiN dowolnych producentów przez wejścia i wyjścia sterujące, a także dostępną przez interfejs www prostą integrację z CCTV, polegającą na możliwości podglądu obrazu z kamery IP bezpośrednio w oknie monitoringu webowego systemu KD.

Parametry techniczne
Zarządzanie Smartfon / PC (przez przeglądarkę), darmowe oprogramowanie PC dołączone w zestawie
Liczba czytników 2
Liczba kontrolowanych przejść 2 (2x jednostronne)
Liczba wejść 6
Liczba wyjść 4
Pamięć 10000 kart, 25000 zdarzeń
WEB serwer Linux, szyfrowanie SSL, komunikacja z kontrolerem w czasie rzeczywistym poprzez przeglądarkę
Zabezpieczenia Szyfrowanie Ethernet - AES-256 bit
Porty komunikacyjne Ethernet (RJ-45), RS-485, 2x Wiegand
Wyposażenie Obudowa, zasilacz 240V AC, karta master, pendrive z oprogramowaniem
Wymiary obudowy 290 x 290 x 80 mm (dł. x szer. x wys.)
UWAGI , 10 lat gwarancji,

Instrukcje instalacji
Atrium Szkolenie A22 (2.57 MB)

Karty katalogowe
Karta katalogowa A22 (80.29 KB)
Marka: CDVI
Model: A22
Kod ADI: A22
Gwarancja: 10Y, zobacz szczegóły

Ilość: