CamStreamer CamScripter App

CamScripter App
Aplikacja dla kamer IP AXIS do integracji zewnętrznych źródeł danych

Aplikacja CamScripter App to wyjątkowe narzędzie, która umożliwia uruchamianie mikroaplikacji bezpośrednio na kamerze IP firmy Axis. Świetnie sprawdza się wraz ze zdarzeniami AXIS w sytuacjach, w których użycie samych zdarzeń AXIS nie wystarcza. Możesz wybierać spośród ustawień wstępnych lub dostosowanych mikroaplikacji. Łatwa konfiguracja za pomocą dowolnej przeglądarki, nie jest potrzebny żaden dodatkowy sprzęt.

CamStreamer CamScripter App
Aplikacja CamScripter to aplikacja działająca w kamerze sieciowej Axis, która w połączeniu z aplikacją CamOverlay App umożliwia osadzenie dowolnych danych z dowolnych źródeł w wideo w postaci nakładki graficznej (za pośrednictwem aplikacji CamOverlay App).
 
POKAŻ DANE ZEWNĘTRZNE W SWOJEJ STRUMIENI NA ŻYWO
Wstawiaj zewnętrzne dane w czasie rzeczywistym z czujników temperatury, liczników osób i innych do swojej transmisji na żywo.
 
WIZUALIZUJ DANE ZA POMOCĄ INFOGRAFIKI
Osadzaj informacje z systemu dostępu w strumieniu wideo wraz z infografikami: doskonałe do monitorowania gości w Twojej siedzibie.
 
UŻYWAJ GO W ZAMKNIĘTYM OBWODZIE WIDEO
Podłącz kamerę do danych z wewnętrznych systemów i wstaw je do strumienia wideo, który trafia do Twojego systemu zarządzania wideo.
 
WSKAZÓWKA: Zainstaluj aplikację CamScripter App wraz z aplikacją CamOverlay App, aby osadzić grafikę w swoim filmie. Aby uruchomić aplikację, potrzebujesz kamery IP firmy Axis z chipsetem ARTPEC-6 lub nowszym. Po zainstalowaniu użyj jednej z gotowych mikroaplikacji, utwórz własną lub skontaktuj się z nami, aby uzyskać niestandardowe rozwiązanie.
 
CECHY
  • Mikroaplikacje działające jako pakiety
  • Potężne i bezpieczne integracje
  • Interfejs użytkownika w mikroaplikacjach
  • Wykorzystanie kamery poza wideo
  • Mikroaplikacje dopasowane do Twoich potrzeb
  • Biblioteka już wykonanych integracji
  • Możliwość niestandardowego rozwoju
 
Aby uzyskać inspirację, przejrzyj galerię rozwiązań CamStreamer App do transmisji na żywo oraz zapoznaj się z przykładami i dokumentacją.

Wprowadzenie
Instrukcje instalacji, pomoc
Studium przypadku
Więcej szczegółów i przykładów

Marka: CamStreamer
Model: CamScripter App
Kod ADI: 502-001

Ilość: