2N Telecommunications 2N-9151101CRPW

2N-9151101CRPW
Wandaloodporny panel IP z 1 przyciskiem, kamerą, piktogramami i wejściem czytnika

Wandaloodporny panel wideodomofonowy IP z 1 przyciskiem, kamerą, głośnikiem 10W, panelem piktogramów i możliwością podłączenia czytnika zbliżeniowego z wyjściem Wiegand. Dedykowany czytnik do zabudowy wewnątrz urządzenia w przygotowaniu.

2N Telecommunications 2N-9151101CRPW

Wandaloodporny panel wideodomofonowy IP z 1 przyciskiem, kamerą, głośnikiem 10W, panelem piktogramów i różnokolorowych diod LED oraz możliwością podłączenia czytnika zbliżeniowego z wyjściem Wiegand. Dedykowany czytnik do zabudowy wewnątrz urządzenia w przygotowaniu.
Panel piktograficzny prezentuje status wywołania w formie graficznej i świetlnej, co zwiększa jego użyteczność dla osób niedosłyszących i całkowicie niesłyszących:
- dioda LED i ikona dzwonka dla sygnalizacji, że połączenie oczekuje na odbiór,
- dioda LED i ikona rozmowy dla sygnalizacji, że połączenie zostało odebrane i jesteśmy słyszani,
- dioda LED i ikona otwartych drzwi dla sygnalizacji, że już możemy wejść do budynku, co jest szczególnie ważne dla osób niedosłyszących i całkowicie niesłyszących, ponieważ nie są w stanie usłyszeć dźwięku otwartego elektrozaczepu lub zwolnienia się zwory.

Zachęcamy do skorzystania z konfiguratora (oparty o MS Excel) dla systemów 2N Helios IP, dostępnego do pobrania w zakładce "Dokumentacja" w każdym z produktów 2N! Pozwala on na dobór elementów tworzących pojedynczy panel domofonowy lub KD z systemu 2N Helios IP wg. wskazanych wymagań.

Marka: 2N Telecommunications
Model: 2N-9151101CRPW
Kod ADI: 9151101CRPW
Gwarancja: 24M, zobacz szczegóły

Ilość: