HID 600TGGAN

600TGGAN
Karta iClass UHF, zaprogramowana, dwustronnie biała, z nadrukowaną numeracją

Karta iClass UHF 865MHz (600TGGAN). Dwustronnie biała, pasywna karta UHF w formacie ISO. Zaprogramowana, z nadrukowaną numeracją. Możliwość zamówienia spersonalizowanego nadruku (min. 500szt.) lub personalizacja przez naklejki.

HID 600TGGAN

Karta iClass UHF 865MHz (600TGGNN). Dwustronnie biała, całkowicie pasywna karta UHF w formacie ISO. Zaprogramowana, z nadrukowaną numeracją. Istnieje możliwość zamówienia karty ze spersonalizowanym nadrukiem (min. 500szt.) lub personalizacja przez naklejki - nie zaleca się bezpośredniego nadruku na tych kartach po wyprodukowaniu i dostarczeniu do klienta. Nadruk wykonany fabrycznie nie podlega takim ograniczeniom. Możliwe są dodatkowe opcje, jak nadruki holograficznee, paski magnetyczne, nadruki UV (dodatkowo płatne, obowiązują minimalne ilości). Dodatkowo możliwe jest wybranie nadruku innych wartości, niż zaprogramowane (np. w celach ewidencyjnych, przy zachowaniu prawdziwego numeru karty w tajemnicy). Prosimy o kontakt z Działem Technicznym (wparcie produktów KD) w celu poznania szczegółów.

Karty są dedykowane do współpracy z czytnikami HID U90 i oparte są na standardzie ISO/IEC 18000-6C. Karty są zgodne z EPC Class1 Gen2.

Parametry techniczne
Częstotliwość pracy 865MHz (UHF)
Format EPC Class1 Gen2
Tryb pracy Odczyt
Temperatura pracy -25..60 °C
Wymiary: 54x86x0,8mm (ISO)
Kolor Biały
Możliwość wykonania nadruku Z dodatkową folią PVC lub fabryczny bezpośredni. Nie zaleca się nadruku bezpośredniego na produkcie dostarczonym do klienta.

Karty katalogowe
Karta katalogowa 600TGGAN (65.4 KB)
Marka: HID
Model: 600TGGAN
Kod ADI: 600TGGAN
Gwarancja: 10Y, zobacz szczegóły

Ilość: