Transmisja Wizji - światłowody

Wyświetl: Lista / Tabela
Wyświetlaj po
Sortuj według
   

Nadajnik optyczny, dł. fali we/wy 1310nm/1550nm, do 20km,4kanały, FC, 4 BNC, 1 RS485, DC12V ...
 

Nadajnik optyczny, dł. fali we/wy 1550nm/1310nm, do 20km,16 kanałów, SFP+ (jednomodowy), 16 BNC, 2 RS485, DC12V ...
 

Nadajnik optyczny, dł. fali we/wy 1310nm/1550nm, do 20km,16 kanałów, SFP+ (jednomodowy), 16 BNC, 2 RS485, DC12V ...
 

Nadajnik optyczny, dł. fali we/wy 1550nm/1310nm, do 20km,4kanały,FC, 4 BNC, 1 RS485, DC12V ...
 

BREAK-RS-V-BOX/12-24 Odbiornik światłowodowy przeznaczony do transmisji sygnału wideo z analogowych źródeł sygnałów takich jak kamery przemysłowe, krosownice, rejestratory cyfrowe. Transmisja jednym włóknem światłowodu SM lub MM. ...
 

BREAK-TS-V-BOX/12-24 Nadajnik światłowodowy przeznaczony do transmisji sygnału wideo z analogowych źródeł sygnałów takich jak kamery przemysłowe, krosownice, rejestratory cyfrowe. Transmisja jednym włóknem światłowodu SM lub MM. ...
 

Uniwersalny zestaw do transmisji analogowego sygnału wideo na odległość do 6km(MM) lub 20km(SM). W skład zestawu wchodzą: nadajnik wideo BREAK-TS-V-BOX-12/24 oraz odbiornik wideo BREAK-RS-V-BOX/12-24. ...