2N Telecommunications 2N-9137410E

2N-9137410E
Przekaźnik IP (IP Relay, WebRelay) do zdalnego sterowania przekaźnikowego przez sieć IP

Przekaźnik IP / WebRelay X-WR-1R12-1I5-I - urządzenie pozwalające na realizację sterowania przekaźnikowego na bardzo dalekich dystansach, przy wykorzystaniu sieci IP do transmisji sygnałów sterujących.

2N Telecommunications 2N-9137410E

Przekaźnik IP - urządzenie pozwalające na realizację sterowania przekaźnikowego na bardzo dalekich dystansach, przy wykorzystaniu sieci IP do transmisji sygnałów sterujących.

Przekaźnik IP (IP Relay, WebRelay X-WR-1R12-1I5-I), pozwala zapewnić zdalne sterowanie przekaźnikowe w niezliczonej ilości aplikacji. Od zdalnego sterowania oświetleniem, poprzez sterowanie urządzeniami elektromechanicznymi (pompy, klimatyzatory, wentylacja) aż po sterowanie systemami zabezpieczeń (rozbrajanie / zazbrajanie systemów antywłamaniowych, aktywowanie urządzeń rejestrujących). W praktyce urządzenie to daje nieograniczone możliwości sterowania wszystkimi urządzeniami posiadającymi wejścia do sterowania przekaźnikowego. W systemach domofonowych / wideodomofonowych IP oraz systemach kontroli dostępu opartych o sterowanie i komunikację przez sieć IP, urządzenie takie pozwala na automatyczne wykonanie zdalnej akcji w odpowiedzi na wejście do budynku przez bramę chronioną wideodomofonem lub czytnikiem systemu IP. Jest dedykowanym akcesorium dla systemów 2N Access Unit, 2N Helios IP: Verso, Vario, Force, Safety oraz UNI. Aby móc skorzystać z Przekaźnika IP Relay / WebRelay konieczne jest wykupienie licencji Enhanced Integration (2N-9137907) lub licencji Gold License (2N-9137909), która zawiera w sobie.rozszerzona integrację.

WebRelay ma jedno wejście optycznie izolowane, którego można użyć do monitorowania stanu zewnętrznych urządzeń (np. tych podlegających sterowaniu przez jego wyjście przekaźnikowe - potwierdzenie skuteczności wysterowania). Można go tez użyć do lokalnego sterowania przekaźnikiem lub np. nadzoru stanu innego przekaźnika IP. Tego typu połączenia mogą być przydatne do wydłużania zasięgu wyjść sterujących z urządzeń PLC (np. do otaczających budynków) lub do tworzenia bardziej złożonych scenariuszy sterowania urządzeniami mogącymi mieć kilka różnych stanów, przełączanych przekaźnikami.

Zachęcamy do skorzystania z konfiguratora (oparty o MS Excel) dla systemów 2N Helios IP, dostępnego do pobrania w zakładce "Dokumentacja" w każdym z produktów 2N! Pozwala on na dobór elementów tworzących pojedynczy panel domofonowy lub KD z systemu 2N Helios IP wg. wskazanych wymagań.


Karty katalogowe
Karta katalogowa 2N-9137410E (69.41 KB)

Narzędzia
Konfigurator techniczny 2N

Marka: 2N Telecommunications
Model: 2N-9137410E
Kod ADI: 9137410E
Gwarancja: 36M, zobacz szczegóły

Ilość: