Honeywell WPG4X1

WPG4X1
Win-Pak GX dla SSWiN Galaxy Dimension, wersja dla 1 panelu GD

Win-Pak GX (Galaxy Edition) - spec. dystrybucja Win-Pak, dedykowana dla SSWiN Galaxy Dimension. Nadzór wyłącznie nad syst. antywłamaniowym (bez integracji), mapy chronionego obiektu, zaaw. zarz. użytkownikami. Wersja dla 1 panelu Galaxy Dimension.

Honeywell WPG4X1

Win-Pak GX (Galaxy Edition) to specjalna dystrybucja Win-Pak, dedykowana do obsługi SSWiN Galaxy Dimension. Dystrybucja ta jest nowością wprowadzoną wraz z Win-Pakiem 4.4 i będzie dostępna po jego opublikowaniu. Planowany termin wydania to koniec listopada 2015 lub początek grudnia 2015.
Win-Pak Galaxy Edition służy wyłącznie do obsługi SSWiN Galaxy Dimension i jest alternatywą dla oprogramowania Galaxy UMS (User Management Suite) i w ograniczonym stopniu także dla Galaxy RSS (Remote Servicing Suite). Umożliwia pełne zarządzanie tym systemem - od konfiguracji sprzętowej (wyłącznie poprzez wirtualną klawiaturę MK7), poprzez intuicyjne zarządzanie użytkownikami znane z Win-Paka, aż po ciągły nadzór nad systemem dzięki wbudowanej obsłudze map chronionego obiektu, raportowanie zdarzeń i sterowanie jego elementami. Zarówno z map jak i schematów połączeniowych możliwe jest bieżące sterowanie systemem - zazbrajanie/rozbrajanie stref, pomijanie czujek itp. W przypadku wersji WPG4X1 atutem jest wbudowana obsługa map obiektu, co w przypadku UMS/RSS wymaga stosowania osobnego oprogramowania do wizualizacji stanu systemu. Z założenia nie ma w niej możliwości integracji różnych systemów bezpieczeństwa - pozwala zarządzać i nadzorować tylko systemem antywłamaniowym Galaxy Dimension i jego użytkownikami. W przypadku konieczności integracji urządzeń KD, jak PRO32 lub innych systemów (np. CCTV) wymagane jest skorzystanie z którejś z licencji Standard Edition (KD PRO32, CCTV) lub Professional Edition (gdy wymagana jest integracja np. systemów kadrowo-płacowych, parkingowych itp.). Jeśli zajdzie taka sytuacja obecni użytkownicy wersji GX mogą skorzystać z atrakcyjnych cenowo uaktualnień tej wersji do Win-Pak SE lub PE.
WPG4X1 to wersja pozwalająca na zarządzanie jednocześnie jedną centralą Galaxy Dimension, analogicznie do UMS/RSS, przy dodanej obsłudze map obiektu i rozszerzonym zarządzaniu użytkownikami.
Win-Pak GX - tak jak i inne jego wersje - korzysta z bazy danych typu MS SQL (dla wersji 4.4 - MS SQL 2012). W bazie zapisywane są wszystkie zdarzenia dotyczące systemu SSWiN. Dostępne są typowe dla Win-Paka, rozbudowane raporty dotyczące historii, z możliwością zakładania specyficznych filtrów zawężających wyniki według potrzeb użytkownika.
Oprogramowanie Win-Pak GX nie umożliwia konfiguracji wejść i wyjść systemu antywłamaniowego Galaxy w sposób graficzny. Zmian w konfiguracji sprzętu można dokonywać tylko poprzez wirtualną klawiaturę MK7 (wymagana znajomość właściwych haseł dostępu). Oprogramowanie to z założenia służy do codziennej pracy i graficznego nadzoru nad systemem (rozbudowany odpowiednik Galaxy UMS).

Parametry techniczne
Licencja 1-stanowiskowa (ilość jednoczesnych zalogowań do serwera)
Użytkownicy 1 konto kart / 1 konto operatora
System operacyjny Windows 8/8.1, Windows 7, Windows Server 2008/2012 (wersje 32- i 64-bit)
Obsługa opcji wideo Brak (wymagany zakup licencji rozszerzającej do SE)
Obsługa Galaxy 1 panel Galaxy Dimension
Rejestr zdarzeń 150.000 dziennie, możliwość filtracji i tworzenia raportów (ilość rejestrowanych zdarzeń zwiększa wymagania sprzętowe PC dla systemu bazodanowego SQL)
Liczba kart 50.000
Liczba czytników Zależna od ilości podłaczonych paneli, nie ma określonego ograniczenia (ilość działających czytników zwiększa wymagania sprzętowe PC dla systemu bazodanowego SQL)
Poziomy uprawnień użytkowników 32 (przez poziomy dostępu kart)
Interfejs komunikacyjny TCP/IP

Karty katalogowe
Karta katalogowa WPG4X1 (131.19 KB)
Uwaga! Towar niedostępny. Prosimy o kontakt w sprawie doboru zamiennika.