KAC WMSOU-RR-P02

WMSOU-RR-P02
Ścienny adresowalny sygnalizator akustyczny z izolatorem

Ścienny sygnalizator akustyczny ma 32 tony oraz 3 poziomy głośności (wysoki, średni i niski), które są wybierane za pomocą przełączników DIP-switch typu DIL. Sygnalizator ma wbudowany izolator zwarć.

CPD VDS
KAC WMSOU-RR-P02

Nowy ścienny adresowalny sygnalizator akustyczny jest kompatybilny z najnowszym protokołem 200 Advance, który pozwala zainstalować na jednej pętli do 159 urządzeń wykonawczych. Został on zaprojektowany do znacznego zmniejszenia całkowitego kosztu instalacji. Produkt ten został zoptymalizowany, aby umożliwić zainstalowanie maksymalnej dopuszczalnej ilości urządzeń na pętli adresowalnej.
Ścienny sygnalizator akustyczny jest instalowany w dokładnie taki sam sposób jak czujka adresowalna. Sygnalizator należy zamontować przy użyciu gniazda sygnalizatorów adresowalnych. Gniazdo to wyposażone jest w sprężynę zapewniającą ciągłość pętli nawet gdy żaden sygnalizator nie jest w nim zamontowany.
Montaż ściennego sygnalizatora akustycznego jest bardzo prosty. Po prostu przekręca się go na gnieździe i instalacja jest zakończona. Jest to proste ale skuteczne rozwiązanie, które w porównaniu do poprzednich modeli, skraca czas i koszty instalacji. Ponadto, przy zmianie sposobu użytkowania budynku, można w łatwy sposób zmienić rodzaj zainstalowanego urządzenia w zależności od potrzeb.
Uproszczona jest również obsługa serwisowa. Uszkodzone urządzenie jest usuwane za pomocą prostego ruchu obrotowego bez konieczności odłączania jakichkolwiek przewodów. Tak samo łatwo jest wmontować nowy sygnalizator w miejsce starego.
Dzięki wykorzystaniu najnowszych osiągnięć w technologii piezoelektrycznej przetwornik ściennego sygnalizatora akustycznego jest bardzo wydajny. Zminimalizowano także pobór prądu, dzięki czemu zmaksymalizowano liczbę urządzeń na pętli, bez negatywnego wpływu na poziom głośności sygnalizatorów.
Ścienny sygnalizator akustyczny jest zgodny z EN54-3, EN54-17 i posiada certyfikat CPD. W celu zapewnienia zgodności z normą EN54 sygnalizator ten posiada zabezpieczenie antysabotażowe, które zapobiega usunięciu urządzenia bez użycia narzędzi.
Sygnalizator ma 32 tony oraz 3 poziomy głośności (wysoki, średni i niski), które są wybierane za pomocą przełączników DIP-switch typu DIL. Sygnalizator ma wbudowany izolator zwarć.

Certyfikat zgodności nr 0832-CPD-0417
Certyfikat VdS nr G 206072

Parametry techniczne
Typ sygnalizatora akustyczny
Głośność maksymalna 100 dB
Protokół komunikacji na pętli SSE 200 Plus, SSE 200 Advance
Wbudowany izolator zwarć Tak
Prąd dozorowania 0,22 mA
Prąd alarmowania 6,81 mA
Zakres temperatur pracy -25 ... +70 °C
Wilgotność względna 0 ... 95 % (bez kondensacji)
Stopień ochrony IP 24 (IP 65 z podstawą WDBR)
Kolor czerwony
Średnica 115 mm
Wysokość 68 mm
Waga 238 g

Certyfikaty
0832-CPD-0417 ORG (966.74 KB)
VdS G 206072 ORG (245.69 KB)

Deklaracje zgodności
WMSOU - Deklaracja CE ORG (55.54 KB)

Instrukcje instalacji
WBSOU - Instrukcja instalacji ORG(223.03 KB)

Karty katalogowe
Karta katalogowa WMSOU-RR-P02 (75.56 KB)
Uwaga! Towar niedostępny. Prosimy o kontakt w sprawie doboru zamiennika.