Vosker V100-INT

V100-INT
Kamera z modemem LTE, 1920x1080, wideo 10kl./s, PIR 30m 50 stopni

Kamera V100-INT łączy w sobie cechy foto-pułapki oraz kamery IP. Wyposażona jest w czujkę PIR wyzwalającą nagrywanie i/lub przesyłanie obrazów alarmowych przez sieć LTE. Kamera dostarczana jest z kartą SIM dzięki której automatycznie nawiązuje połączenie z Internetem oraz wyposażona jest w kartę SD 8GB dla zdjęć i nagań wideo.

  • Znajdz podobne
Vosker V100-INT
Vosker V100-INT
Kamera V100-INT łączy w sobie cechy foto-pułapki oraz kamery IP. Wyposażona jest w czujkę PIR wyzwalającą nagrywanie i/lub przesyłanie obrazów alarmowych przez sieć LTE. Obrazy i nagrania pozyskiwiane z kamery mają rozdzielczość FullHD, zapisywane są na karcie SD w kamerze, a obrazy w obniżonej rozdzielczości (600x388) automatycznie przesyłane są po przez chmurę VOSKER do użytkownika z aplikacją VOSKER, który zarejestrował kamerę na swoim koncie (użytkownik może również na żądanie pobrać zdjęcie w pełnej rozdzielczości). V100-INT wyposażona jest w modem LTE i dostarczana z kartą SIM dzięki, której jest w stanie nawiązać połączenie z polską lub zagraniczną siecią LTE dostępną w miejscu instalacji. Kamera automatycznie wybiera sieć o najsilniejszym sygnale (nie wymaga to konfiguracji od instalatora), co gwarantuje przesyłanie powiadomień alarmowych do aplikacji mobilnej VOSKER (ze zdjęciami). Kamera komunikuje się z użytkownikiem z wykorzystaniem chmury VOSKER gdzie dodatkowo przechowywane są obrazy alarmowe, co zabezpiecza materiał dowodowy na wypadek np. kradzieży kamery. Chmura jest również wykorzystywana do komunikacji diagnostycznej z kamerą – sprawdzenia stanu baterii, karty SIM, firmware itp. 
 
W wersji podstawowej (w cenie kamery) gwarantowane jest dostarczenie 100 powiadomień na miesiąc (bez limitu miesięcy użytkowania kamery). Ilość dostępnych powiadomień w miesiącu można zwiększyć, dokupując on-line od VOSKER pakiet powiadomień do kamery zarejestrowanej w chmurze: 10EUR = 500 powiadomień, 15 EUR = 1000 powiadomień, 20 EUR = bez ograniczenia. Przez pierwsze 30 dni po pierwszym uruchomieniu kamery powiadomienia alarmowe dostarczane są bez ograniczeń. Do każdego zakupionego pakietu dodawane jest automatyczne segregowanie zdjęć na zawierające obiekty typu samochody/ludzie (VOSKER SENSE). Bez względu na wybrany plan kamera przechowuje wszystkie obrazy alarmowe i nagrania wideo na swojej karcie SD, z której pliki mogą być odczytane na laptopie. 
 
V100-INT zasilana może być ze źródła 12V DC, wewnętrznej baterii litowej lub alkalicznych baterii AA (8 szt.) i oczekiwaniu na pobudzenie z PIR pozostaje w uśpieniu maksymalnie oszczędzając energię. Czas wybudzenia to tylko 70ms, po którym kamera wysyła powiadomienie po przez LTE wraz ze zdjęciem wykorzystując chmurę VOSKER do aplikacji mobilnej VOSKER. Czas działania na baterii zależy od liczby alarmów i przy kilku pobudzeniach dziennie sięga ok. 4 tygodni.
 
V100-INT dostarczana jest w komplecie z mocującą taśmą (wielokrotnego użytku) oraz uchwytem przegubowym zapewniającym regulację położenia pion/poziom 180/180 stopni, zakończonym wkrętem ułatwiającym zamocowanie kamery.
Parametry techniczne
Maksymalna rozdzielczość 1920x1080
Kąt widzenia (H) 43 °
Liczba transmitowanych obrazów 10 kl./s
Kompresja wizji JPEG
Tryb rejestracji Zdjęcie alarmowe, film poklatkowy, wideo (10..90 sekund), wideo (10..90 sekund) + zdjęcie alarmowe
Harmonogram tygodniowy Tak
Zasięg detekcji 30 m
Kąt detekcji 50 °
Oświetlacz IR 30 m
Czujnik temperatury Tak
Tor audio Nie
Pamięć masowa Karta SD do 32GB (w komplecie karta 8GB)
Interfejs bezprzewodowy Modem LTE
Antena GSM Zewnętrzna (w komplecie)
Archiwizacja zdjęć Zdalna: Aplikacja na smartfony, strona www; Lokalna: odczyt z karty SD
Karta SIM Tak - dostarczana z kamerą
Archiwizacja nagrań Lokalna: odczyt z karty SD
Aplikacja dla urządzeń mobilnych VOSKER (dla iOS i Android), wykorzystuje komunikację z urządzeniami w chmurze (bez publicznego adresu IP)
Stopień ochrony obudowy IP65
Wymiary 113 x 85,5 x 133 mm
Waga 0,4kg
Zasilanie 12VDC, 8 x bateria alkaliczna AA, bateria litowa
Panel solarny Nie
Akcesoria w komplecie Taśma mocująca, uchwyt regulowany 180/180
Akcesoria dostępne osobno Akumulator litowy V-LIT-B/V-LIT-BC, wyniesiona antena GSM V-ANT01, metalowa obudowa V-SBOX
Sieć
GPS Nie
Detekcja, obsługa alarmów
Czujka PIR Tak
Warunki pracy
Temperatura pracy -40..40 °C

Instrukcje obsługi
Skrócona instrukcja obsługi (1.21 MB)

Karty katalogowe
Karta katalogowa V100-INT (132.45 KB)

Materiały informacyjne
Vostek - Program premiowy (4.08 MB)
Vostek - Akcesoria, Plany abonamentowe (1.61 MB)
Marka: Vosker
Model: V100-INT
Kod ADI: V100-INT
Gwarancja: 24M, zobacz szczegóły

Ilość: