Honeywell USXS4

USXS4
Uaktualnienie lic. Win-Pak SE do wer. 4.0, zach. funkcjonalność wer. posiadanej

Uaktualnienie licencji do wersji WPS4 z wersji WPS3, do wersji WPS4G z wersji WPS3G, do wersji WPS4U5A z wersji WPS3U5A oraz do wersji WPS4U5GA z wersji WPS3U5GA. Cechy końcowe identyczne jak cechy lic. wyjściowej (uaktualnianej).

Honeywell USXS4

Czwarta odsłona cieszącego się uznaniem oprogramowania do zarządzania kontrolą dostępu - Win-Pak 4.0 Standard Edition. Wersja Standard Edition (Win-Pak SE 4.0) to pełna, zaawansowana konfiguracja wszystkich funkcji systemów kontroli dostępu PRO2200, NetAXS, NS2 oraz najnowszego PRO3200, a także funkcje integracji strumienia wideo z systemów CCTV i sterowania nimi (standardowe i sieciowe rejestratory wideo Honeywell) oraz możliwość integracji z centralami systemu SSWiN Galaxy. Wersja 4.0 to także obsługa nowszych systemów operacyjnych (Windows 8/8.1, Windows Server 2012), nowszych rozwiązań bazodanowych (MS SQL Server 2012), możliwość uruchamiania w maszynie wirtualnej (VMwave vSphere 5.1) i większa stabilność.

USXS4 to uaktualnienie posiadanej licencji Win-Pak SE 3.0 do wersji Win-Pak SE 4.0:
- do wersji WPS4 z wersji WPS3,
- do wersji WPS4G z wersji WPS3G,
- do wersji WPS4U5A z wersji WPS3U5A,
- do wersji WPS4U5GA z wersji WPS3U5GA.

Cechy końcowe aplikacji są identyczne jak cechy licencji wyjściowej (uaktualnianej, obecnie zainstalowanej) - aktualizacja ta nie zmienia funkcjonalności głównych, takich jak ilość stanowisk roboczych, stopień integracji wideo czy możliwość integracji central SSWiN Galaxy. Aktualizowana jest tylko wersja oprogramowania, zmienia się częściowo interfejs użytkownika oraz dodane zostają liczne pomniejsze funkcjonalności samego oprogramowania.
W przypadku aktualizacji z Win-Pak SE 1.0/2.0 lub z Win-Pak 2005 konieczne jest zakupienie nowej, pełnej licencji w wybranej opcji.

Parametry techniczne
Uwagi Param. główne (ilość stanowisk, integracja wideo i Galaxy) zależne od aktualnie posiadanej licencji

Karty katalogowe
Karta katalogowa USXS4 (136.5 KB)

Specyfikacje techniczne
Win-Pak 4.0 - Porównanie edycji i wersji.pdf (4.3 MB)
Uwaga! Towar niedostępny. Prosimy o kontakt w sprawie doboru zamiennika.