Honeywell USXS3

USXS3
Uaktualnienie lic. Win-Pak SE do wer. 3.0, zach. funkcjonalność wer. posiadanej

Uaktualnienie licencji do wersji WPS3 z wersji WP2K5, WPSEE i WPS2, do wersji WPS3G z wersji WPSEGE i WPS2G, do wersji WPS3U5A z wersji WPS2U5A oraz do wersji WPS3U5GA z wersji WPS2U5GA. Cechy końcowe identyczne jak cechy lic. wyjściowej (uaktualnianej).

Honeywell USXS3

Trzecia odsłona cieszącego się uznaniem oprogramowania do zarządzania kontrolą dostępu - Win-Pak 3.0 Standard Edition. Wersja Standard Edition (Win-Pak SE 3.0) to pełna, zaawansowana konfiguracja wszystkich funkcji systemów kontroli dostępu PRO2200, NetAXS oraz NS2, a także funkcje integracji wideo z systemów CCTV (standardowe i sieciowe rejestratory wideo Honeywell) oraz możliwość integracji z centralami systemu SSWiN Galaxy.

Uaktualnienie licencji do wersji WPS3 z wersji WP2K5, WPSEE i WPS2, do wersji WPS3G z wersji WPSEGE i WPS2G, do wersji WPS3U5A z wersji WPS2U5A oraz do wersji WPS3U5GA z wersji WPS2U5GA. Cechy końcowe identyczne jak cechy licencji wyjściowej (uaktualnianej, obecnie zainstalowanej) - aktualizacja ta nie zmienia funkcjonalności głównych, takich jak ilość stanowisk roboczych, stopień integracji wideo czy możliwość integracji central SSWiN Galaxy. Aktualizowana jest tylko wersja oprogramowania, zmienia się częściowo interfejs użytkownika oraz dodane zostają liczne pomniejsze funkcjonalności samego oprogramowania. W przypadku aktualizacji z Win-Pak SE 1/2.0 możliwa jest prosta aktualizacja bezpośrednia, w przypadku aktualizacji z Win-Pak 2005 konieczne jest skorzystanie z funkcji "Back Up & Restore" - eksport danych, odinstalowanie starszej wersji, instalacja nowszej i na koniec import danych.

Parametry techniczne
Uwagi Param. główne (ilość stanowisk, integracja wideo i Galaxy) zależne od aktualnie posiadanej licencji
Uwaga! Towar niedostępny. Prosimy o kontakt w sprawie doboru zamiennika.