Fideltronik UPS Monitor Windows

UPS Monitor Windows
Oprogramowanie i okablowanie monitoringowe dla zasilaczy UPS serii Ares, Windows

Oprogramowanie i okablowanie monitoringowe dla zasilaczy UPS serii Ares dla systemów operacyjnych z rodziny MS Windows.

Fideltronik UPS Monitor Windows
Fideltronik UPS Monitor Windows

Fideltronik oferuje darmowe oprogramowanie UPS Monitor Client/Server pozwalające na monitoring i bezpieczne zamknięcie większości systemów operacyjnych oraz zamknięcie stacji roboczych i serwerów w sieci LAN. UPS Monitor jest oprogramowaniem zbudowanym w oparciu o architekturę Client-Server i składa się z dwóch części instalowanych równocześnie - aplikacji klienckiej i aplikacji serwerowej. UPS Monitor Server jest instalowany na komputerze, do którego UPS jest podłączony kablem komunikacyjnym. Monitoruje on stan UPS-a i przekazuje do niego rozkazy sterujące jego pracą. UPS Monitor Client pracuje na stacjach roboczych i serwerach w sieci LAN. Jego zadaniem jest informowanie użytkowników o stanie UPS-a i wykonywanie odpowiednich uprzednio skonfigurowanych akcji oraz zamykanie systemu operacyjnego. Jest instalowany na każdym komputerze, który jest zasilany przez UPS-a i na którym ma być zamykany system operacyjny lub na tym, z którego chcemy śledzić pracę UPS-a.

Samo oprogramowanie jest darmowe i jest dostępne do pobrania pod adresem: http://www.fideltronik.com/pl/pobierz-oprogramowanie,87.htm
Płatnym elementem pakietu jest zestaw okablowania umożliwiającego podłączenie się do zasilacza UPS i tym samym korzystanie z aplikacji, a także nośnik, na którym oprogramowanie jest dostarczane.

Dostępne są osobne wersje programu dla środowisk Windows i Linux oraz osobne dla środowisk UNIX (FreeBSB/Solaris/OpenSerwer) i Novell NetWare.


Karty katalogowe
Karta katalogowa UPS Monitor Windows (143.81 KB)
Uwaga! Towar niedostępny. Prosimy o kontakt w sprawie doboru zamiennika.