UNIelectronic UD 1000V

UD 1000V
Odtwarzacz CD/SD/USB, MP3/WMA z regulacją prędkości pitch: +/- 12%

Wielofunkcyjny odtwarzacz CD, kart pamięci SD/MMC oraz nośników USB (flash oraz dysków 5,25") z możliwością regulacji prędkości odtwarzania +/-12%.

UNIelectronic UD 1000V
UNIelectronic UD 1000V

Odtwarzacz UD1000V to uniwersalne źródło dźwięku (tła muzycznego) dla wszelkich systemów audio - zarówno typowego Public Address jak i systemów DSO. Urządzenie to łączy w sobie szereg funkcjonalności. Potrafi odtwarzać standardowe płyty Audio CD (zarówno tłoczone jak i nagrywane na nośnikach CD-R i CD-RW), ale także płyty z popularnymi plikami muzycznymi MP3 oraz WMA. Pliki MP3 i WMA mogą być odtwarzane także z popularnych kart pamięci (SD/MMC), jak i z przenośnych pamięci USB - typu flash (tzw. pendrive'y) oraz dysków zewnętrznych 5,25" (obsługiwane są pojemności do 160GB). Dodatkowo, jako jedyne z urządzeń oferowanych przez UNIelectronic ma możliwość regulacji prędkości odtwarzania. Utwór odtwarzany z dowolnego nośnika można przyspieszyć lub zwolnić nawet o 12%.

Urządzenie jest bardzo wygodne w obsłudze dzięki załączonemu pilotowi na podczerwień oraz podświetlanym przyciskom na przednim panelu, a także dużemu, czytelnemu wyświetlaczowi z podświetlaniem.

Urządzenie ma możliwość instalacji w szafie rack 19" (uchwyty w zestawie) oraz instalacji wolnostojącej (gumowe nóżki w zestawie). Jest to urządzenie kompaktowe - w szafie rack zajmuje wysokość tylko 1U.

Parametry techniczne
Obsługiwane nośniki płyty CD (tłoczone/CD-R/CD-RW), karty pamięci (SD/SD-HC/MMC), nośniki USB (karty pamięci do 32GB, nośniki USB do 160GB)
Sterowanie pilot IR, przyciski przedniego panelu
Sterowanie opcjonalne Brak
Regulacja prędkości odtwarzania +/- 12 %
Wyjścia audio 1x wyjście liniowe, stereo (1x podwójne gniazdo RCA)
Wbudowany tuner Nie
Zakres pracy odbiornika (nie dotyczy)
Pamięć stacji radiowych Brak
Zniekształcenia (THD)(f=1 kHz) < 0,1 %
S/N >, 70 dB
Pasmo przenoszenia audio 20Hz ... 20 kHz
Napięcie zasilania 230 V AC
Pobór mocy 50 VA
Montaż szafa rack 19" (opcja)
Kolor czarny
Wysokość 1U
Wymiary 482 x 44 x 250 mm (szer. x wys. x głęb.)
Waga 3,4 kg

Karty katalogowe
Karta katalogowa UD 1000V (125.77 KB)
Uwaga! Towar niedostępny. Prosimy o kontakt w sprawie doboru zamiennika.