Samsung - Hanwha Techwin: Tankuj z ADI

Tankuj z ADI - kupuj sprzęt  Samsung Wisenet Hanwha Techwin i odbieraj karty ZAKUPOWE na stacje ORLEN.

Nowa promocja w ADI Global Distribution. Od 20.03.2017 do 19.05.2017 kupując produkty Samsung Wisenet Hanwha Techwin możesz otrzymać karty zakupowe ORLEN. Wystarczy zakup produktów marki Wisenet Samsung linii AHD i IP za 1500 zł netto byś mógł zatankować gratis swoje auto stacji ORLEN na kwotę 200 zł.

Sprawdź ofertę Hanwha Techwin w dowolnym oddziale ADI Global Distribution lub na platformie B2B ADI   

ADI Global Distribution może pochwalić się wieloletnią współpracą z marką Wisenet Samsung – jesteśmy dystrybutorem produktów Samsung na rynku polskim od 2004 roku.

W 2016 i na początku obecnego roku ten wiodący producent dokonał wdrożenia nowych linii produktów, które znajdują się w naszej ciągłej ofercie.

  1. Kamer i rejestratorów AHD 1080p
  2. Kamer sieciowych serii Wisenet Q – QNO, QND, QNV
  3. Kamer sieciowych serii Wisenet P – PNP, PND, PNV, PNO
  4. Kamer sieciowych serii Wisenet X – XNO, XND, XNV
  5. Rejestratorów sieciowych serii X

Nowe produkty to lepsza funkcjonalność, lepsza wydajność, lepsze warunki gwarancji oraz zdecydowanie bardziej atrakcyjna cena. W połączeniu z linią produktów ekonomicznych „Lite” – SND-L, SNV-L, SNO-L oferta Samsung w zakresie telewizji przemysłowej stała się pełna i jeszcze bardziej atrakcyjna dla instalatorów i integratorów elektronicznych systemów zabezpieczeń technicznych.

Samsung to również siła marki – doskonała rozpoznawalność i zaufanie do znaku towarowego wśród inwestorów, która przekłada się na większe możliwości generowania zysku przy instalacji i odsprzedaży urządzeń systemów telewizji przemysłowej przez integratorów.

Oferta Samsung Wisenet Hanwha Techwin

 
 
 

Kupując produkty Samsung Wisenet w ADI możesz być pewnym, że wybrałeś zarówno sprawdzonego producenta jak i dostawcę. Teraz kupując u nas produkty Hanwha Techwin możesz otrzymać karty zakupowe do realizacji na stacjach ORLEN. Wystarczy zakup produktów Wisenet Samsung linii AHD lub linii IP za 1500 zł netto byś mógł dodatkowo zatankować swoje auto stacji ORLEN na kwotę 200 zł. Sprawdź ofertę Hanwha Techwin w dowolnym oddziale ADI Global Distribution lub na platformie B2B ADI.

Nie czekaj – liczba nagród ograniczona. Zapraszamy !!!


Regulamin promocji