FABRITY SKD APP

SKD APP
Aplikacja awizacyjna Fabrity SKD

Aplikacja umożliwiająca analizę danych, które standardowo nie są przetwarzane przez systemy KD, a są powiązane z osobami odwiedzającymi chroniony obiekt, jak lista wnoszonych przez nie przedmiotów/materiałów, numery rejestracyjne pojazdów itp.

FABRITY SKD APP
FABRITY SKD APP

SKD APP to rozwiązanie przeznaczone do zarządzania kontrolą dostępu do budynków biurowych i zakładów produkcyjnych. Standardowe funkcjonalności obejmują:
• integrację z kartami działającymi w oparciu na technologię NFC i urządzeniami firm Honeywell i HID;
• obsługę procesów awizacji i wydawania przepustek;
• zarządzanie poziomami dostępu do zdefiniowanych stref;
• obsługę pojazdów i rejestrację wnoszonego sprzętu elektronicznego i materiałów;
• kontrolę ruchu osób i ważności wydanych przepustek.

Zakres funkcjonalności systemu SKD uwzględnia wsparcie działań związanych z wydawaniem przepustek jednorazowych, stałych i czasowych z określeniem poziomu dostępu. W ramach rozwiązania zapewniona jest ponadto pomoc w procesach rejestracji i kontroli dla ruchu pojazdów po terenie zakładów oraz przenoszenia materiałów wartościowych. Dzięki obsłudze urządzeń mobilnych z czytnikami kart opartych na technologii NFC, pracownicy ochrony zyskują możliwość skutecznej weryfikacji przepustek.

System kontroli dostępu obejmuje działania związane z:
- awizacjami
- raportami
- kontrolą mobilną
- monitoringiem ruchu

UWAGA!! Aplikacja do działania wymaga zakupienia WPP4API lub WPP44API (zależnie od posiadanej wersji Win-Paka - patrz opisy API).

Parametry techniczne
Wymagania System operacyjny Windows 7 / 8 / 8.1 z zainstalowanym WPP4API / WPP3API
Urządzenia peryferyjne Skaner dokumentów OCR Combo Scan, czytnik kart HID Omnikey 5427 CK , opcjonalnie kamera internetowa
Uwaga! Towar niedostępny. Prosimy o kontakt w sprawie doboru zamiennika.