System Sensor SC-6

SC-6
Moduł 6 wyjść nadzorowanych bez izolatora

SC-6 zapewnia monitorowane zasilanie urządzeń, które do pracy wymagają zasilania zewnętrznego.

CPD
System Sensor SC-6

Łatwe w montażu moduły wiele wejść i wiele wyjść są zaprojektowane do zastosowań, w których konieczne by było zastosowanie licznych modułów pojedynczych. Moduły monitorujące i sterujące mogą być stosowane do nadzorowania i aktywowania sygnalizatorów, zwalniaków elektromagnetycznych drzwi, ręcznych ostrzegaczy pożarowych, zaworów przepływu wody oraz innych dodatkowych urządzeń. Każdy moduł ma swój własny adres, ustawiany za pomocą przełączników obrotowych, a nieużywane adresy mogą zostać wyłączone.

SC-6 zapewnia monitorowane zasilanie urządzeń, które do pracy wymagają zasilania zewnętrznego. Po otrzymaniu sygnału z centrali SC-6 rozłącza nadzór i załącza zewnętrzne zasilanie w całym urządzeniu obciążenia.Pierwszy adres ustawiany jest od 01 do 94, a pozostałe są automatycznie przypisywane jako następne pięć adresów. Można wyłączyć do trzech nieużywanych adresów. Każde wyjście ma możliwość podłączenia zewnętrznego źródła zasilania, dzięki czemu wszystkie wyjścia mogą być zasilane osobno lub z jednego zasilacza.

Moduł zapewnia zasilanie zewnętrzne urządzeń z funkcją zabezpieczenia przed zwarciem. Jeśli w obwodzie zasilana będzie występować zwarcie, to dane wyjście nie zostanie aktywowane. W przypadku pojawienia się zwarcie gdy moduł będzie już aktywny, to zamknie on wszystkie obwody, które nie są zwarte i dokona identyfikacji problemu.

Certyfikat zgodności nr 0832-CPD-0930

Parametry techniczne
Typ modułu moduł wyjść
Ilość wyjść przekaźnikowych 6 (nadzorowane 30V DC / 3A)
Protokół komunikacji na pętli SSE 200 Plus
Wbudowany izolator zwarć nie
Prąd dozorowania 2,25 mA (włączone miganie diod LED co 5s)
Prąd alarmowania 35 mA
Zakres temperatur pracy 0...+50 °C
Wilgotność względna 0...85 % (bez kondensacji)
Wymiary 147x173x32 mm (szer. x wys. x gł.)

Karty katalogowe
Karta katalogowa SC-6 (144.33 KB)
Marka: System Sensor
Model: SC-6
Kod ADI: SC-6
Gwarancja: 36M, zobacz szczegóły

Ilość: