Tylko w ADI PRWA2

PRWA2
Konwerter Wiegand / ABA Trak / Clock&Data / RS-232 / styk bezpotencjałowy

Konwerter pozwalający na konwersję pomiędzy różnymi formatami przesyłania danych z czytników do systemów kontroli dostępu. Konwerter pozwala na konwersję w 2 strony - tzn. na wejściu i na wyjściu obsługuje ten sam zestaw protokołów.

Tylko w ADI PRWA2

Konwerter pozwalający na konwersję pomiędzy różnymi formatami przesyłania danych z czytników do systemów kontroli dostępu. Konwerter pozwala na konwersję w 2 strony - tzn. na wejściu i na wyjściu obsługuje ten sam zestaw protokołów. Podczas zamawiania konwertera konieczne jest podanie jakie konkretnie protokoły mają być obsługiwane na wejściu i wyjściu - związane jest to z koniecznością wgrania odpowiedniego firmware przez producenta. Podobnie wygląda kwestia konkretnych formatów Wiegand (26bit, 34bit, 37bit itd.). W przypadku, gdyby dany format nie był obsługiwany, istnieje mozliwość dodania jego obsługi przez producenta za dodatkową opłatą.

Urządzenie jest szczególnie przydatne dla użytkowników korzystających z czytników HID RW z wyjściem RS-232, które zostały wycofane z oferty HID w czerwcu 2017. Konwertera PRWA/2 można użyć w połączeniu z dowolnym czytnikiem kart iClass z wyjściem Wiegand w celu uzyskania zamiennika dla czytników HID RW.

Marka: Tylko w ADI
Model: PRWA2
Gwarancja: 12M, zobacz szczegóły
Ilość: