Honeywell PRO32IN

PRO32IN
Moduł wejściowy systemu PRO3200, 16 wejść logicznych, 2 wyjścia przekaźnikowe

PRO32IN to moduł wejściowy (16 wejść logicznych). Może służyć do odbioru sygnałów z innych urządzeń (jak wyjścia sterujące systemu SSP, centrale Galaxy itd.). PRO3200 jest systemem modułowym, zarządzanym i konfigurowanym przez oprogramowanie Win-Pak.

Honeywell PRO32IN

Kontrolery i moduły serii PRO3200 należą do grupy urządzeń przeznaczonych dla najbardziej wymagających systemów kontroli dostępu. System dzięki możliwości wykorzystania makrodefinicji i procedur pozwala w praktyce na zaprogramowanie złożonego działania każdej instalacji KD. PRO3200 jest systemem modułowym, zarządzanym i konfigurowanym z poziomu oprogramowania WinPak.

PRO32IN to moduł 16 wejść logicznych generalnego użytku (wejścia kontaktronów, wejścia z urządzeń z wyjściem monitorującym, odbiór sterowania z przycisków zwalniających i ewakuacyjnych, odbiór sygnałów z wyjść central Galaxy, central SSP itp.). Wszystkie wejścia mogą być zaprogramowane na wyzwalanie zarówno z przekaźników NO jak i NC. Wejścia te mogą pracować jako nienadzorowane lub nadzorowane (wykorzystanie rezystorów końca linii). Dodatkowo urządzenie posiada 2 wyjścia przekaźnikowe 28VDC o obciążalności 2A każde oraz wejścia monitorujące stan zasilania oraz sabotaż obudowy.

Moduł PRO32IN zastępuje moduł PRO22IN.

Parametry techniczne
Wejścia alarmowe 16xNO/NC, nienadzorowane lub nadzorowane EOL
Wejścia monitorujące Otwarcie obudowy, awaria zasilania
Wyjścia przekaźnikowe 2x2A, 28VDC
Port komunikacyjny 1xRS-485
Zasilanie 12VDC +/-10%
Pobór prądu 350mA
Temperatura pracy 0 ~ 49 °C
Wymiary 140 x 229 x 25 (szerokość x długość x grubość)
Uwaga! Towar niedostępny. Prosimy o kontakt w sprawie doboru zamiennika.