Pulsar PRO32-PULS-ENC3 PWR

PRO32-PULS-ENC3 PWR
Obudowa dla kontrolerów KD PRO3200, dla 2 modułów, mont. naścienny, aku maks. 18Ah

PRO32-PULS-ENC3 PWR to obudowa na 2 moduły systemu KD PRO3200, z wbudowanym zasilaczem 3A oraz wolnym miejscem na akumulator do 18Ah. To pozwala zapewnić do 15h podtrzymania zasilania dla obydwu modułów KD (przy 85% sprawności akumulatora).

Pulsar PRO32-PULS-ENC3 PWR
Pulsar PRO32-PULS-ENC3 PWR

PRO32-PULS-ENC3 PWR to dedykowana obudowa na 2 moduły systemu KD PRO3200 produkcji Honeywell. Produkt został stworzony we współpracy z firmą Pulsar jako ekonomiczna alternatywa dla oryginalnych obudów Honeywell, ukierunkowana na zapewnienie jak najdłuższego czasu podtrzymania bateryjnego dla modułów KD. W założeniach ma zapewnić zasilanie awaryjne przez co najmniej 15 godzin, wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów i zapisom projektowym. Tym samym eliminuje konieczność każdorazowego dobierania zasilaczy i obudów podczas wykonywania instalacji - co upraszcza jej proces (nie ma problemów z otworami mocującymi dla modułów - typowe w obcych obudowach). Upraszcza też proces projektowania, jeśli oryginalne obudowy i zasilacze nie są w stanie spełnić wytycznych inwestora odnośnie czasów podtrzymania. W przypadku obudowy

Obudowa posiada dystanse montażowe pod instalację 2 modułów systemu KD PRO3200 ("na płasko" - równolegle do płaszczyzny tylnej ściany), zasilacz buforowy 3A (1A na zasilanie modułów, 2A na ładowanie akumulatora), stabilizator napięcia 12V DC na wyjściu zasilania modułów KD, miejsce na akumulator (maks. 18Ah), zamek na kluczyk, styk antysabotażowy (tamper) w drzwiczkach, sygnalizację diodową stanu zasilania (AC OK / DC OK / aku OK), metalowe przejściówki z wsuwek dla akumulatorów 7Ah na śruby dla większych akumulatorów, plastikowe dystanse do montażu naściennego.

Stabilizator napięcia pozwala utrzymać 12V DC na wyjściu zasilającym niezależnie od tego, czy dostępne jest zasilanie 230V AC i zasilacz ładuje jednocześnie akumulator i tym samym operuje na wyjściu napięciem 13,8V DC, czy też konieczne jest na przejście na podtrzymanie zasilania z akumulatora.

Możliwość zainstalowania akumulatora o maks. pojemności 18Ah pozwala uzyskać czas podtrzymania nawet do 15h dla 2 modułów KD, przy założeniu 85% sprawności akumulatora. Obudowy i zasilacze Honeywell pozwalają skorzystać z akumulatora 7Ah (w dodatku o nietypowym kształcie), co daje czas podtrzymania maks. ~6h. Można zastosować mniejszy akumulator niż 18Ah, jeśli tak długi czas podtrzymania nie jest wymagany lub jeśli w obudowie jest tylko 1 moduł KD.


Deklaracje zgodności
Deklaracja zgodności CE dla obudowy PRO32-PULS-ENC3 PWR (115.82 KB)

Karty katalogowe
Karta katalogowa PRO32-PULS-ENC3 PWR (117.66 KB)
Uwaga! Towar niedostępny. Prosimy o kontakt w sprawie doboru zamiennika.