Pulsar PRO32-PULS-ENC1 PWR

PRO32-PULS-ENC1 PWR
Obudowa dla kontrolerów KD PRO3200, dla 9 modułów, mont. naścienny, aku maks. 65Ah

PRO32-PULS-ENC1 PWR to obudowa na 9 modułów systemu KD PRO3200, z wbudowanym zasilaczem 9A oraz wolnym miejscem na akumulator do 65Ah. To pozwala zapewnić do 12h podtrzymania zasilania dla wszystkich 9 modułów KD (przy 85% sprawności akumulatora).

Pulsar PRO32-PULS-ENC1 PWR
Pulsar PRO32-PULS-ENC1 PWR

PRO32-PULS-ENC1 PWR to dedykowana obudowa na 9 modułów systemu KD PRO3200 produkcji Honeywell. Produkt został stworzony we współpracy z firmą Pulsar jako ekonomiczna alternatywa dla oryginalnych obudów Honeywell, ukierunkowana na zapewnienie jak najdłuższego czasu podtrzymania bateryjnego dla modułów KD. W założeniach ma zapewnić zasilanie awaryjne przez co najmniej 12 godzin, wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów i zapisom projektowym. Tym samym eliminuje konieczność każdorazowego dobierania zasilaczy i obudów podczas wykonywania instalacji - co upraszcza jej proces (nie ma problemów z otworami mocującymi dla modułów - typowe w obcych obudowach). Upraszcza też proces projektowania, jeśli oryginalne obudowy i zasilacze nie są w stanie spełnić wytycznych inwestora odnośnie czasów podtrzymania.

Obudowa posiada szynę montażową na 9 modułów systemu KD PRO3200 (montaż prostopadły do płaszczyzny ściany tylnej, bez użycia śrub), zasilacz buforowy 9A (5A na zasilanie modułów, 4A na ładowanie akumulatora), stabilizator napięcia 12V DC na wyjściu zasilania modułów KD, blok modułów bezpiecznikowych na wyjściu zasilania, miejsce na akumulator (maks. 65Ah), zamek na kluczyk, styk antysabotażowy (tamper) w drzwiczkach, sygnalizację diodową stanu zasilania (AC OK / DC OK / aku OK), metalowe przejściówki z wsuwek dla akumulatorów 7Ah na śruby dla większych akumulatorów, plastikowe dystanse do montażu naściennego.

Stabilizator napięcia pozwala utrzymać 12V DC na wyjściu zasilającym niezależnie od tego, czy dostępne jest zasilanie 230V AC i zasilacz ładuje jednocześnie akumulator i tym samym operuje na wyjściu napięciem 13,8V DC, czy też konieczne jest na przejście na podtrzymanie zasilania z akumulatora.

Możliwość zainstalowania akumulatora o maks. pojemności 65Ah pozwala uzyskać czas podtrzymania nawet do 12h dla wszystkich 9 modułów KD, przy założeniu 85% sprawności akumulatora. Obudowy i zasilacze Honeywell pozwalają skorzystać z akumulatora 7Ah, co daje czas podtrzymania maks. 1h 20min. Można zastosować mniejszy akumulator niż 65Ah, jeśli tak długi czas podtrzymania nie jest wymagany lub jeśli obudowa nie jest całkowicie zapełniona modułami KD.


Karty katalogowe
Karta katalogowa PRO32-PULS-ENC1 PWR (127.73 KB)
Uwaga! Towar niedostępny. Prosimy o kontakt w sprawie doboru zamiennika.