Honeywell NXD1

NXD1
Ekspander NetAXS-123 dla 1 przejścia

Ekspander NXD1 serii NetAXS-123 jest modułem rozszerzającym, zwiększającym możliwości kontrolera o obsługę dodatkowych 2 czytników w jednym przejściu. Pasuje do kontrolerów NX1P, NX1MPS.

Honeywell NXD1

Ekspander NXD1 serii NetAXS-123 jest modułem rozszerzającym, zwiększającym możliwości kontrolera o obsługę dodatkowych 2 czytników w jednym przejściu. Pasuje do kontrolerów NX1P i NX1MPS.
Ekspander NXD1 rozszerza kontroler NX1P do jego maksymalnej konfiguracji w plastikowej obudowie z zasilaniem PoE (2 przejścia), kontroler NX1MPS do obsługi 2 przejść. W przypadku, gdyby wymagana była kontrola jeszcze większej liczby przejść można skorzystać z 2 opcji rozbudowy:
- zainstalowanie drugiego kontrolera NetAXS-123 i przyłączenie go przez magistralę RS-485 do pierwszego. W ten sposób można stworzyć pętlę do 31 kontrolerów (do 93 drzwi kontrolowanych dwustronnie lub jednostronnie) objętych globalnym antipassback'iem
- zainstalowanie drugiego kontrolera NetAXS-123 i przyłączenie go do tej samej sieci TCP/IP co pierwszy. W ten sposób można stworzyć wirtualną pętlę do 16 kontrolerów (do 48 drzwi kontrolowanych dwustronnie lub jednostronnie) objętych globalnym antipassback'iem.

Kontrolery z serii NetAXS mogą być całkowicie zarządzane i nadzorowane z poziomu przeglądarki www. Jednakże jeśli to za mało (np. wymagane jest zaawansowane raportowanie) wówczas można skorzystać z dedykowanej dla nich wersji oprogramowania Win-Pak - Win-Pak Express Edition/Win-Pak XE. Oczywiście kontrolery NetAXS mogą być wykorzystywane także do budowy mieszanych systemów z kontrolerami PRO3200, wówczas zalecana jest obsługa obu typów kontrolerów z oprogramowania Win-Pak Standard Edition (SE) lub Professional edition (PE). Przy wykorzystaniu Win-Paka SE i PE możliwa jest integracja tych urządzeń z systemami CCTV Honeywell oraz systemem SSWiN Galaxy.

Parametry techniczne
Liczba czytników 2
Liczba kontrolowanych przejść 1
Liczba wejść 6
Liczba wyjść 2
Temperatura pracy 0 ~ 49 °C
UWAGI Do rozbudowy NX1MPS, NX1P

Karty katalogowe
Karta katalogowa NXD1 (139.04 KB)
Marka: Honeywell
Model: NXD1
Kod ADI: NXD1
Gwarancja: 36M, zobacz szczegóły

Aktualnie nie jest dostępny