Honeywell NX4PCB

NX4PCB
Kontroler hybrydowy bez obudowy, obsługa 4 czytników, wbudowany WEB serwer

Kontroler NX4PCB serii NetAXS-4 jest urządzeniem obsługującym do 4 czytników w dowolnej konfiguracji przejść (2- lub 1-stronne). Dostarczany jest jako płytka PCB z kompletem złączy do instalacji okablowania. Funkcjonalnie odpowiada w kontrolerowi NX4S1E.

Honeywell NX4PCB

Kontroler NX4PCB serii NetAXS-4 jest urządzeniem obsługującym do 4 czytników w dowolnej konfiguracji przejść (2- lub 1-stronne). Dostarczany jest jako płytka PCB z kompletem złączy do instalacji okablowania. Funkcjonalnie odpowiada w 100% kontrolerowi NX4S1E. W przypadku, gdyby wymagana była kontrola większej liczby przejść niż może to obsłużyć jeden kontroler, wówczas można zainstalować drugi kontroler NetAXS-4 i przyłączyć go przez magistralę RS-485 do pierwszego. W ten sposób można stworzyć pętlę do 31 kontrolerów (do 124 czytników, dowolne konfiguracje drzwi jako kontrolowane dwustronnie lub jednostronnie). Wszystkie czytniki objęte mogą zostać globalnym antipassback'iem

Kontrolery z serii NetAXS mogą być całkowicie zarządzane i nadzorowane z poziomu przeglądarki www. Jednakże jeśli to za mało (np. wymagane jest zaawansowane raportowanie) wówczas można skorzystać z dedykowanej dla nich wersji oprogramowania Win-Pak - Win-Pak Express Edition/Win-Pak XE. Oczywiście kontrolery NetAXS mogą być wykorzystywane także do budowy mieszanych systemów z kontrolerami PRO3200, wówczas zalecana jest obsługa obu typów kontrolerów z oprogramowania Win-Pak Standard Edition (SE) lub Professional edition (PE). Przy wykorzystaniu Win-Paka SE i PE możliwa jest integracja tych urządzeń z systemami CCTV Honeywell oraz systemem SSWiN Galaxy.

Parametry techniczne
Pełna kontrola przez przeglądarkę +
Szyfrowanie danych +
Kompatybilność z WinPak SE/PE +
Pamięć 10000 kart, 25000 zdarzeń
Porty czytników/klawiatury 4 porty Wiegand lub C&D, bi-color LED (1- lub 2-przewodowe), brzęczyk
Liczba kontrolowanych przejść do 4 (2 dwustronne, do 4 jednostronnych)
Wejścia alarmowe 4xNO/NC stanu otwarcia drzwi, 4xNO/NC żądania wyjścia, 4xNO/NC sabotaż czytników
Wej.monit. obudowę i zasilanie 2xNO/NC
Wyjścia przekaźnikowe 8X12A SPDT, 28VDC
WEB serwer Linux, szyfrowanie SSL, komunikacja z kontrolerem w czasie rzeczywistym poprzez przeglądarkę
Porty komunikacyjne RS232, RS485, ethernet, wbudowany kontroler dla magistrali RS485
Zasilanie 17VAC +/- 5%, 50VA
Wymiary płytki elektroniki 191x248x24mm
Temperatura pracy 2 ~ 43 °C

Karty katalogowe
Karta katalogowa NX4PCB (80.1 KB)
Uwaga! Towar niedostępny. Prosimy o kontakt w sprawie doboru zamiennika.