Honeywell NX2MPS

NX2MPS
Kontroler podwójnego przejścia NetAXS-123 metal. obudowa, zasilacz, akumulator

Kontroler NX2MPS serii NetAXS-123 jest modułem dedykowanym do obsługi 4 czytników w dwóch przejściach. Dostarczany jest w solidnej metalowej obudowie z zasilaczem buforowym i akumulatorem 7Ah. Możliwa rozbudowa za pomocą ekspandera NXD2.

Honeywell NX2MPS

Kontroler NX2MPS serii NetAXS-123 jest modułem dedykowanym do obsługi 4 czytników w dwóch przejściach. Dostarczany jest w solidnej metalowej obudowie z zasilaczem buforowym i akumulatorem 7Ah. Z dostarczoną obudową możliwe jest wykorzystanie akumulatora maks. 18Ah (wymagane dostosowanie przewodów przyłączeniowych akumulatora, standardowo dostosowanych do akumulatorów 7Ah). Możliwa jest rozbudowa za pomocą ekspandera NXD2 (o jedno przejście dwustronne - wymiana obecnego w zestawie ekspandera NXD1). W ten sposób można uzyskać maksymalną konfigurację pojedynczego kontrolera NetAXS-123. W przypadku, gdyby wymagana była kontrola większej liczby przejść można skorzystać z 2 opcji rozbudowy:
- zainstalowanie drugiego kontrolera NetAXS-123 i przyłączenie go przez magistralę RS-485 do pierwszego. W ten sposób można stworzyć pętlę do 31 kontrolerów (do 93 drzwi kontrolowanych dwustronnie lub jednostronnie) objętych globalnym antipassback'iem
- zainstalowanie drugiego kontrolera NetAXS-123 i przyłączenie go do tej samej sieci TCP/IP co pierwszy. W ten sposób można stworzyć wirtualną pętlę do 16 kontrolerów (do 48 drzwi kontrolowanych dwustronnie lub jednostronnie) objętych globalnym antipassback'iem.

Kontrolery z serii NetAXS mogą być całkowicie zarządzane i nadzorowane z poziomu przeglądarki www. Jednakże jeśli to za mało (np. wymagane jest zaawansowane raportowanie) wówczas można skorzystać z dedykowanej dla nich wersji oprogramowania Win-Pak - Win-Pak Express Edition/Win-Pak XE. Oczywiście kontrolery NetAXS mogą być wykorzystywane także do budowy mieszanych systemów z kontrolerami PRO3200, wówczas zalecana jest obsługa obu typów kontrolerów z oprogramowania Win-Pak Standard Edition (SE) lub Professional edition (PE). Przy wykorzystaniu Win-Paka SE i PE możliwa jest integracja tych urządzeń z systemami CCTV Honeywell oraz systemem SSWiN Galaxy.

Parametry techniczne
Pełna kontrola przez przeglądarkę +
Szyfrowanie danych +
Liczba czytników 4
Liczba kontrolowanych przejść 2
Kompatybilność z WinPak SE/PE +
Liczba wejść 12
Liczba wyjść 4
Pamięć 10000 kart, 25000 zdarzeń
WEB serwer Linux, szyfrowanie SSL, komunikacja z kontrolerem w czasie rzeczywistym poprzez przeglądarkę
Porty komunikacyjne Ethernet, RS-485, USB
Wymiary obudowy 353x302x119mm
Temperatura pracy 0 ~ 49 °C
UWAGI Obudowa, zasilacz, akumulator w komplecie

Karty katalogowe
Karta katalogowa NX2MPS (130.74 KB)
Marka: Honeywell
Model: NX2MPS
Gwarancja: 36M, zobacz szczegóły
Ilość: