Honeywell NX1P

NX1P
Kontroler NetAXS-123 dla 1 przejścia, plastikowa obudowa, zasilanie PoE

Kontroler NX1P serii NetAXS-123 jest modułem dedykowanym do obsługi 2 czytników w jednym przejściu. Dostarczany jest w plastikowej obudowie bez zasilacza. Możliwość zasilania przez PoE. Możliwa rozbudowa przez ekspander NXD1.

Honeywell NX1P

Kontroler NX1P serii NetAXS-123 jest modułem dedykowanym do obsługi 2 czytników w jednym przejściu. Dostarczany jest w plastikowej, bez zasilacza. Cechą charakterystyczną NetAXSów w plastikowych obudowach jest nastawienie na zasilanie PoE. Przy pomocy PoE można zasilić nie tylko kontroler i opcjonalną płytkę ekspandera, ale także niskoprądowy elektrozaczep drzwiowy. Oczywiście poza zasilaniem PoE możliwe jest podłączenie standardowego zasilania 12V DC przez dedykowane złącze na płytce kontrolera.
Możliwa jest rozbudowa za pomocą ekspandera NXD1 (o jedno przejście dwustronne). W ten sposób uzyskujemy maksymalne możliwości pojedynczego kontrolera w obudowie plastikowej, zarówno pod kątem objętości obudowy, jak i zasilania przez PoE. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby dokonać rozbudowy kontrolera NX1P za pomocą ekspandera NXD2 (o dwa przejścia) i przenieść go do innej, większej obudowy, z obowiązkowym zasilaczem 12V DC. W przypadku, gdyby wymagana była kontrola jeszcze większej liczby przejść można skorzystać z 2 opcji rozbudowy:
- zainstalowanie drugiego kontrolera NetAXS-123 i przyłączenie go przez magistralę RS-485 do pierwszego. W ten sposób można stworzyć pętlę do 31 kontrolerów (do 93 drzwi kontrolowanych dwustronnie lub jednostronnie) objętych globalnym antipassback'iem
- zainstalowanie drugiego kontrolera NetAXS-123 i przyłączenie go do tej samej sieci TCP/IP co pierwszy. W ten sposób można stworzyć wirtualną pętlę do 16 kontrolerów (do 48 drzwi kontrolowanych dwustronnie lub jednostronnie) objętych globalnym antipassback'iem.

Kontrolery z serii NetAXS mogą być całkowicie zarządzane i nadzorowane z poziomu przeglądarki www. Jednakże jeśli to za mało (np. wymagane jest zaawansowane raportowanie) wówczas można skorzystać z dedykowanej dla nich wersji oprogramowania Win-Pak - Win-Pak Express Edition/Win-Pak XE. Oczywiście kontrolery NetAXS mogą być wykorzystywane także do budowy mieszanych systemów z kontrolerami PRO3200, wówczas zalecana jest obsługa obu typów kontrolerów z oprogramowania Win-Pak Standard Edition (SE) lub Professional edition (PE). Przy wykorzystaniu Win-Paka SE i PE możliwa jest integracja tych urządzeń z systemami CCTV Honeywell oraz systemem SSWiN Galaxy.

Parametry techniczne
Pełna kontrola przez przeglądarkę +
Szyfrowanie danych +
Liczba czytników 2
Liczba kontrolowanych przejść 1
Kompatybilność z WinPak SE/PE +
Liczba wejść 6
Liczba wyjść 2
Pamięć 10000 kart, 25000 zdarzeń
WEB serwer Linux, szyfrowanie SSL, komunikacja z kontrolerem w czasie rzeczywistym poprzez przeglądarkę
Porty komunikacyjne Ethernet, RS-485, USB
Wymiary obudowy 197x197x79 (dł. x szer. x wys.)
Temperatura pracy 0 ~ 49 °C
UWAGI Plastikowa obudowa, zestaw dedykowany do zasilania przez PoE

Karty katalogowe
Karta katalogowa NX1P (129.59 KB)
Uwaga! Towar niedostępny. Prosimy o kontakt w sprawie doboru zamiennika.