Honeywell NX1MPS

NX1MPS
Kontroler pojedynczego przejścia NetAXS-123 metal. obudowa, zasilacz, akumulator

Kontroler NX1MPS serii NetAXS-123 jest modułem dedykowanym do obsługi 2 czytników w jednym przejściu. Dostarczany jest w solidnej metalowej obudowie z zasilaczem buforowym i akumulatorem 7Ah. Możliwa rozbudowa za pomocą ekspanderów NXD1 i NXD2.

Honeywell NX1MPS

Kontroler NX1MPS serii NetAXS-123 jest modułem dedykowanym do obsługi 2 czytników w jednym przejściu. Dostarczany jest w solidnej metalowej obudowie z zasilaczem buforowym i akumulatorem 7Ah. Z dostarczoną obudową możliwe jest wykorzystanie akumulatora maks. 18Ah (wymagane dostosowanie przewodów przyłączeniowych akumulatora, standardowo dostosowanych do akumulatorów 7Ah). Możliwa rozbudowa za pomocą ekspanderów NXD1 (o jedno przejście dwustronne) lub NXD2 (o 2 przejścia dwustronne). Wykorzystując ekspander NXD2 uzyskujemy maksymalne możliwości pojedynczego kontrolera NetAXS-123. W przypadku, gdyby wymagana była kontrola większej liczby przejść można skorzystać z 2 opcji rozbudowy:
- zainstalowanie drugiego kontrolera NetAXS-123 i przyłączenie go przez magistralę RS-485 do pierwszego. W ten sposób można stworzyć pętlę do 31 kontrolerów (do 93 drzwi kontrolowanych dwustronnie lub jednostronnie) objętych globalnym antipassback'iem
- zainstalowanie drugiego kontrolera NetAXS-123 i przyłączenie go do tej samej sieci TCP/IP co pierwszy. W ten sposób można stworzyć wirtualną pętlę do 16 kontrolerów (do 48 drzwi kontrolowanych dwustronnie lub jednostronnie) objętych globalnym antipassback'iem.

Kontrolery z serii NetAXS mogą być całkowicie zarządzane i nadzorowane z poziomu przeglądarki www. Jednakże jeśli to za mało (np. wymagane jest zaawansowane raportowanie) wówczas można skorzystać z dedykowanej dla nich wersji oprogramowania Win-Pak - Win-Pak Express Edition/Win-Pak XE. Oczywiście kontrolery NetAXS mogą być wykorzystywane także do budowy mieszanych systemów z kontrolerami PRO3200, wówczas zalecana jest obsługa obu typów kontrolerów z oprogramowania Win-Pak Standard Edition (SE) lub Professional edition (PE). Przy wykorzystaniu Win-Paka SE i PE możliwa jest integracja tych urządzeń z systemami CCTV Honeywell oraz systemem SSWiN Galaxy.

Parametry techniczne
Pełna kontrola przez przeglądarkę +
Szyfrowanie danych +
Liczba czytników 2
Kompatybilność z WinPak SE/PE +
Liczba kontrolowanych przejść 1
Liczba wejść 6
Liczba wyjść 2
Pamięć 10000 kart, 25000 zdarzeń
WEB serwer Linux, szyfrowanie SSL, komunikacja z kontrolerem w czasie rzeczywistym poprzez przeglądarkę
Porty komunikacyjne Ethernet, RS-485, USB
Wymiary obudowy 353x302x119mm
Temperatura pracy 0 ~ 49 °C
UWAGI Obudowa, zasilacz, akumulator w komplecie

Karty katalogowe
Karta katalogowa NX1MPS (130.41 KB)
Uwaga! Towar niedostępny. Prosimy o kontakt w sprawie doboru zamiennika.