IFTER MM-Z50.J.3

MM-Z50.J.3
Autonomiczny czytnik kart zbliż. MIFARE / I-code, obudowa biała, kabel 3m

MM-Z50.J.3 to nowoczesny czytnik RFID, posiadający wbudowany kontroler i przeznaczony do pracy autonomicznej (zamek RFID). Odczytuje identyfikator (UID/CSN) z kart zbliżeniowych pracujących w paśmie 13,56MHz (MIFARE / I-code). Obudowa biała, z kablem 3m.

IFTER MM-Z50.J.3

Czytnik MM-Z50.J.3 to nowoczesny czytnik RFID, posiadający wbudowany kontroler i przeznaczony do pracy autonomicznej (zamek RFID). Odczytuje identyfikator (UID/CSN) z kart zbliżeniowych pracujących w paśmie 13,56 MHz (MIFARE / I-code). MM-Z50.J.3 to wersja z obudową w kolorze białym, z kablem połączeniowym o długości 3 m. Kabel służy do podłączenia zasilania, podłączenia czujki magnetycznej z drzwi i przycisku wyjścia oraz wyjścia do sterowania elektrozaczepem. Czytnik wyposażony jest w indukcyjny czujnik sabotażowy.

Czytnik MM-Z50 jest odporny na warunki atmosferyczne. Może być instalowany zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku. Posiada trwałą, estetyczną obudowę wykonaną z tworzywa ABS. Wszystkie elementy elektroniczne zalane są masą wepuranową. Zastosowana technologia umożliwia montaż czytnika bezpośrednio na metalowej powierzchni bez utraty zasięgu odczytu kart.

Konstrukcja obudowy czytnika pozwala na umieszczanie go bezpośrednio na powierzchni ściany, podkładanie szyldów zaprojektowanych stosownie do wystroju wnętrza lub na zagłębienie czytnika bezpośrednio w ścianę gipsową, profil aluminiowy lub obudowę maszyny. Możliwy jest montaż czytnika z wykorzystaniem kinkietowej puszki instalacyjnej o średnicy 32 mm. W przypadku montażu nawierzchniowego można wykorzystać dedykowaną podkładkę dystansową w kolorze czytnika.

Uwaga! Towar niedostępny. Prosimy o kontakt w sprawie doboru zamiennika.