Luxriot Broadcast Server

Luxriot Broadcast Server
Luxriot Broadcast Server - dostęp mobilny do serwerów Luxriot VMS

Luxriot Broadcast Server jest bezpłatnym dodatkiem do wszystkich edycji (licencji) Luxriot VMS. Umożliwia zdalny dostęp do serwera Luxriot VMS za pomocą przeglądarek internetowych urządzeń mobilnych (telefonów komórkowych, Smartfonów itp.).

Luxriot Luxriot Broadcast Server

Luxriot Broadcast Server jest bezpłatnym dodatkiem do wszystkich edycji (licencji) Luxriot VMS. Umożliwia zdalny dostęp do serwera Luxriot VMS za pomocą przeglądarek internetowych urządzeń mobilnych (telefonów komórkowych, Smartfonów itp.) oraz z przeglądarek komputerów PC.
Broadcast Server działa w oparciu o język Java Script, który jest poprawnie interpretowany przez większość istniejących dziś przeglądarek stron web (na PC i dla urządzeń mobilnych). Dzięki wykorzystaniu rekompresji obrazu z kamer do formatów JPEG/MJPEG przez zasadniczy serwer video, transmisja video do przeglądarek przebiega w sposób niezakłócony nawet na wąskopasmowych łączach komórkowych takich jak GPRS czy EDGE.
Luxriot Broadcast umożliwia również zdalne odtwarzanie zapisów z serwera oraz sterowanie PTZ (to ostatnie dostępne będzie od wersji Luxriot VMS 2.0.3; upgrade będzie bezpłatny)
Kliknięcie w ikonę nazwy okna transmisji obrazu z kamery umożliwia zmianę rozmiaru transmitowanych obrazów i osadzenie na spersonalizowanej stronie iGoogle obrazu z kamery lub samodzielne wygenerowanie linków/skryptów do wyświetlania obrazu z kamery na własnej stronie internetowej.
Demo możliwości Luxriot Broadcast Server znajduje się TUTAJ

Parametry techniczne
Rozmiar transmitowanych obrazów QCIF/CIF/4CIF/[Rozmiar pobierany z kamery]
Ilość kamer jednocześnie Bez ograniczeń (zależy od szybkości połączenia)
Format transmisji JPEG lub MJPEG
Odtwarzanie nagrań Tak (jeden kanał jednocześnie)
Obsługa kamer obrotowych Od następnej wersji Luxriot VMS (2.0.4)
Wsparcie iGoogle Tak
Dodatkowe Transmisja video na strony internetowe (JPEG/skrypty Java Script)
Funkcje
kompatybilność Wszystkie dla PC, telefonów komórkowych i Smartfonów
Zapis, Podgląd, Odtwarzanie
Szybkość rejestracji na kamerę Zależy od zastosowanej kamery (i prędkości ustawionej w Luxriot VMS) oraz szybkości łącza