Katalog ADI Global Distribution 2016

Nowy katalog ADI 2016 już dostępny!

Z prawdziwą przyjemnością oddajemy w ręce naszych klientów najnowszy katalog z pełną ofertą handlową ADI. Ponad 4000 produktów zgrupowanych w 10 głównych działach w tym Systemy Alarmowe, Telewizja Przemysłowa, Kontrola Dostępu, Domofony, Systemy Pożarowe i Systemy Nagłośnienia stanowi wiodącą ofertę na polskim rynku systemów zabezpieczeń. 

Katalog  w wersji drukowanej dostęny jest we wszystkich oddziałach ADI Global Distribution oraz u przedstawicieli handlowych (pełna lista).

Już teraz można zamówić bezpłatny egzemplarz pisząc na adres: info.pl@adiglobal.com.

Katalog Produktów 2016 dostępny jest również w formacie pdf (130 MB)

Pobierz katalog w wersji pdf (130MB)
Katalog 2016;

 

Ofera promocyjna kierowana jest do firm zajmujących się instalacją systemów zabezpieczeń. Pełny dostęp do oferty tylko dla zalogowanych użytkowników.

Załóż konto Zaloguj się Zobacz wszystkie promocje
Ofera kierowana jest do firm zajmujących się instalacją systemów zabezpieczeń. Pełny dostęp do oferty tylko dla zalogowanych użytkowników.

Załóż konto Zaloguj się Zobacz wszystkie nowości
Oferta wyprzedaży kierowana jest do firm zajmujących się instalacją systemów zabezpieczeń. Towary w dziale „Wyprzedaż” są w pełni sprawne technicznie, kompletne oraz objęte gwarancją 18 miesięcy. Niektóre towary mogą mieć uszkodzone opakowania zewnętrzne lub posiadać opakowania zastępcze. Wszystkie podane ceny są cenami netto w PLN. W celu finalizacji zamówienia należy posiadać lub założyć konto w serwisie internetowym ADI.

Załóż konto Zaloguj się Zobacz wszystkie wyprzedaże