HIKVISION iVMS-4500

iVMS-4500
Oprogramowanie iVMS-4500 Do wszystkich rejestratorów i kamer IP HIKVISION

Oprogramowanie zdalne na urządzenia przenośne z Android i iOS do realizacji podglądu i odtwarzania nagrań z kamer i rejestratorów HIKVISION.

HIKVISION iVMS-4500

iVMS-4500 jest bezpłatnym oprogramowaniem umożliwiającym podgląd i odtwarzanie materiału video z dowolnych rejestratorów oraz kamer IP HIKVISION. Umożliwia jednoczesny podgląd do 4 obrazów live (które mogą pochodzić z różnych urządzeń) oraz odtwarzanie materiał z jednej kamery lub kanału rejestratora. W iVMS-4500 użytkownik ma możliwość zmiany jakości podglądu zależnie od możliwości łącza interetowego z jakiego korzysta. iVMS-4500 umożliwia odsłuch dźwięku i transmisję dwukierunkową audio. Oprogramwoanie obsługuje dostęp do urządzeń operujących na zmiennym, pblicznym adresie IP (HIKDDNS) oraz z wykorzystaniem tzw. EZVIZ Cloud. Jest to mechanizm nawiązywania połączenia z Internetu w sposób uproszczony dzięki pomocy zewnętrznego serwera producenta tj. bez wykonywania przekierowywania portów lub ustanawiania strefy DMZ w routerze brzegowym sieci, w której działa rejestrator.
iVMS-4500 można pobrać ze sklepów Google Play (system Android) oraz iTune (system iOS - Apple). Dla tabletów dostępna jest wersja iVMS-4500HD.

W ramach rozwijania swoich usług Hikvision wprowadził nową platformę do pobierania oprogramowania na urządzenia mobilne. Zawiera ona wszystkie najnowsze aplikacje i jest do wyszukania na PC lub bezpośrednio na urzadzeniach mobilnych.

Nowa platforma zawiera zarówno oprogramowanie na system IOS jak i Android. Po wybraniu odpowiedniego systemu opeacyjnego wybierami aplikację i klikamy ikonę download. Pojawi sie nam kod QR który zależy zeskanować na urządzeniu mobilnym, co spowoduje pobieranie aplikacji. WAŻNE. W procesie instalacji popbranej aplikacji należy zezwolić na instalacje aplikacji z nieznanych źródeł. W przeciwnym wypadku istalacja nie powiedzie się. 

Parametry techniczne
Obsługa rejestratorów Tak (wszystkie rejestratory HIKVISION)
Liczba wyświetlanych kamer Do 4 jednocześnie
Obsługa kamer obrotowych Tak (z wywoływaniem i programowaniem presetów)
Funkcja zrzutu obrazu z kamery Tak
Odtwarzanie nagrań Tak (1 kanał jednocześnie)
Parametry podstawowe
Obsługiwane kamery IP Tak (Wszystkie kamery i videoenkodery HIKVISION)
Obsługiwane rozdzielczości QCIF..5MP
Audio
Tor audio transmisja do urządzeń, odsłuch