Jesienna promocja kamer HD-CVI i rejestratorów XVR Dahua Technology

 

Zapraszamy do zakupu w rewelacyjnych cenach kamer HD-CVI z przetwornikami Sony Exmor. Kamery HD-CVI z promocji mogą współpracować ze starszymi rejestratorami wideo, ponieważ można je przełączyć do pracy w trybie PAL CVBS. Sygnał video HD-CVI może być transmitowany za pomocą okablowania koncentrycznego na odległość do 500 m lub za pomocą kabla UTP kat. 5e na odległość do 300m (z wykorzystaniem pasywnych symetryzatorów sygnału np. STP111HDT).

Rejestratory XVR to maszyny wielosystemowe – radzą sobie z odbiorem sygnału video HD-CVI, TRUBO HD (HD-TVI), AHD o rozdzielczości 1080p oraz PAL CVBS, transmitowanym zarówno przez kabel koncentryczny, jak i kabel UTP . XVR są w stanie zarejestrować obrazy z prędkością do 15 kl./s w każdym kanale w pełnej rozdzielczości 1080p. Dzięki funkcji P2P połączenie z rejestratorem XVR z oprogramowania Smart PSS (PC) lub DMSS (urządzenia mobilne) można nawiązać nawet wtedy, kiedy nie posiada on publicznego adresu IP (np. kiedy jest podłączony do Internetu przez LTE). Dahua Technology dostarcza również darmowy serwis DDNS dla swoich rejestratorów. 

Ceny dostępne są po zalogowaniu.

Zapraszamy do zakupu urządzeń Dahua Technology, rejestracji przyznanych punktów w programie Dahua Best i odbierania nagród: https://www.dahua.best/rejestracja/